Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 14 2023 dla nieaktywnych

klientka Oriflame rejestracjaKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz zapach lub balsam w specjalnej cenie.

Złóż zamówienie w dn. 20.09-10.10 za min. 150 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji są balsam do ciała i perfumowana woda Miss Giordani. Promienne nuty neroli sprawiają, że zapach Oriflame olśniewa żywiołowością! Te klasyczne włoskie kwiaty pomarańczy w naturalny sposób wyrażają jej pewność siebie i niewymuszoną klasę, a także radość płynącą z kobiecości. A zmysłowy balsam do ciała z naturalnymi olejkami eterycznymi oraz wytwornym, orientalnym zapachem szafranu i paczuli sprawi, że skóra będzie aksamitna i gładka. Na co się zdecydować? Wybór pozostawiamy już Tobie. Każdy z proponowanych kosmetyków Oriflame ma w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o miły dodatek przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ok. 400 zł. A wśród prezentów są kosmetyki i rondle firmy Tefal.  Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame pielęgnacja za pół ceny

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 27.09-3.10 może skorzystać ze specjalnej oferty. Czasem, mimo naszych największych starań, nasza skóra może wydawać się mniej zdrowa. Teraz możesz wzmocnić swoją codzienną pielęgnację Oriflame dzięki produktom Novage, dostępnym z rabatami sięgającymi nawet 50%! Retinol, maska na noc, peptydy, kuracja witaminą C i wiele innych produktów znajdziesz w ofercie.


 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zarobki konsultantki Oriflame zapachy
Zarobki konsultantki Oriflame zyski w katalogu 14 2023

Zarobki konsultantki Oriflame: co polecać klientkom Oriflame, aby więcej zarobić na sprzedaży w Oriflame? Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych...

Zamknij