Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 07 2023

klientka Oriflame nagrodyKlientka Oriflame: regularne zakupy z nagrodami, Ty wybierasz.

Lato z nagrodami dla wszystkich konsultantek Oriflame i klientek Oriflame. Tego jeszcze nie było, Ty wybierasz swoje nagrody za jedyne 10% ich standardowej wartości. Już w katalogu Oriflame 7 rusza program, z którym Twoi ulubieńcy będą mieć wyjątkową cenę. Składaj regularnie zamówienia za min. 50 punktów i wybieraj swoich faworytów.

Mechanizm działania Programu jest następujący. W katalogu Oriflame 7 składasz zamówienie za min. 50 punktów i z zamówieniem w katalogu Oriflame 8 odbierasz nagrodę o wartości standardowej do 50 zł za kwotę 4,99 zł. W katalogu Oriflame 8 sięgasz po więcej. Za zamówienie  50 punktowe czeka na Ciebie druga nagroda o wartości do 100 zł za jedyne 9,99 zł. I tak w kolejnym katalogu Oriflame możesz zdobyć już produkty o wartości do 150 zł za 14,99 zł. Z pewnością w ofercie masz już swoje typy, które chciałabyś mieć za niewielką kwotę. Teraz warto już tylko zaplanować.

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 2-9.05 może również skorzystać z oferty na serum w kapsułkach lub wodę toaletową. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów zapach Eclat o wartości 122 zł lub olejki zamknięte w kapsułkach są w ofercie  w specjalnie obniżonych cenach. Wyboru należy dokonać w drugim kroku realizacji zamówienia. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia.

rejestracja Oriflame serum w kapsułkach lub zapach Oriflame

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame woda perfumowana
Zostań konsultantką Oriflame- oferta start katalog Oriflame 07 2023

Zostań konsultantką Oriflame i zamów perfumowaną wodę Divine w ofercie! Dobre oferty w rewelacyjnych cenach czekają na początek nowego katalogu...

Zamknij