Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 06 2023 dla nieaktywnych

klientka Oriflame zakupyKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz swoją ofertę specjalną.

Złóż zamówienie w dn. 12.04-2.05 za min. 150 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji są krem pod prysznic z kolekcji Milk&Honey lub woda perfumowana Love Potion Secrets. Co wybrać? Kąpiel w stylu Kleopatry czy przedsmak truskawek zanurzonych w białej czekoladzie zamknięty w gustownym flakonie? Wybór pozostawiamy już Tobie. Każdy z proponowanych kosmetyków Oriflame ma w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o miły dodatek przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ok. 300 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klentka Oriflame rejestracja

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 13-20.04 może alternatywnie skorzystać z oferty na jeden z zapachów dla niej lub dla niego. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów perfumowana woda dla niej o wartości 134 zł może być Twoja za jedyne 31,99 zł lub woda toaletowa dla niego. Wyboru należy dokonać w drugim kroku realizacji zamówienia. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia. Nieaktywni klubowicze Oriflame wybierają ofertę reaktywacyjną lub kilkudniową.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja w Oriflame zniżki
Rejestracja w Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 06 2023

Rejestracja w Oriflame jako konsultantka Oriflame - zyskaj zniżkę na wszystkie produkty. Odbierz nagrody kosmetyki, wagę o łącznej wartości 300...

Zamknij