Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 05 2023 dla nieaktywnych

zakupy Oriflame ofertaKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz swoją ofertę specjalną.

Złóż zamówienie w dn. 22.03-11.04 za min. 150 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji są krem Tender Care lub woda toaletowa Lucia. Co wybrać? Szczyptę magii czy zapach Oriflame? Wybór pozostawiamy już Tobie. Każdy z proponowanych kosmetyków Oriflame ma w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame i skorzystać z darmowej dostawy.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ok. 300 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame zapach So Fever

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 23-28.03 może alternatywnie skorzystać z oferty na jeden z zapachów So Fever Together do wyboru. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów możesz zyskać perfumowaną wodę dla niej o wartości 122 zł za jedyne 26,99 zł lub wodę toaletową dla niego. Wyboru należy dokonać w drugim kroku realizacji zamówienia. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia. Nieaktywni klubowicze Oriflame wybierają ofertę reaktywacyjną lub kilkudniową.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultką Oriflame zapachy
Zostań konsultantką Oriflame- oferta start katalog Oriflame 05 2023

Zostań konsultantką Oriflame a może konsultantem Oriflame i wybierz wyjątkowy zapach ze specjalną zniżką! Któż nie lubi dobrych ofert, rewelacyjnych...

Zamknij