Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 04 2024 dla nieaktywnych

klientka Oriflame wyższy rabatKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, zrób zakupy i ciesz się wyższym rabatem.

Złóż zamówienie w dn. 5-25.03 z nowym wyższym rabatem nie 20% a 23% od cen katalogowych. Dodatkowo skorzystaj z 10% cashbacku na kolejne zakupy. Jak to działa? Zamówisz np. produkty o wartości katalogowej 200 zł, zapłacisz za nie o 23% mniej tj. o 46 zł, czyli Twoja kwota spadnie do 154 zł. A 10% wartości zamówienia, czyli 20 zł będziesz miała na kolejne zakupy w Oriflame.

Przywitaj ciepło najświeższą z pór roku! Wybierz nowe zapachy i odcienie, aby uzyskać bardziej słoneczny nastrój i wygląd, i obudź swoją skórę z klientka Oriflame wiosenna ofertazimowego snu dzięki serum dodanemu do rutyny – wszystko do -60% taniej.

Internetowa oferta dodatkowa jest okazją dla wielu klientek Oriflame do jeszcze tańszych zakupów. Warto łapać atrakcyjne promocje, cieszyć się z dobrych produktów i obdarzać prezentami. Oferta obowiązuje do 12.03 lub do wyczerpania zapasów. Dla konsultantek Oriflame – Partnerów Biznesowych Oriflame co tygodniowe oferty są kolejnym powodem, aby więcej zarabiać w Oriflame i mieć ciekawe propozycje cenowe dla swoich klientek.

Jeśli Twoje konto wygasło, zapraszamy do ponownej rejestracji do Oriflame. A dla nowych klubowiczów została przygotowana oferta z Programem Witamy: https://rejestracja-ori.pl/zaloz-konto-w-oriflame-prezenty-na-powitanie-w-katalogu-oriflame-04-2024/ Warto być klubowiczką Oriflame i cieszyć się tanimi zakupami.


 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
załóż konto w Oriflame klubowiczka prezenty
Załóż konto w Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 04 2024

Załóż konto w Oriflame jako konsultantka Oriflame i zyskaj zniżkę na wszystkie produkty. Odbierz nagrody kosmetyki, suplementy Oriflame o łącznej...

Zamknij