Klientka Oriflame oferta w katalogu Oriflame 03 2024 dla nieaktywnych

klientka Oriflame wyższy rabatKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, zrób zakupy i ciesz się wyższym rabatem.

Złóż zamówienie w dn. 13.02-04.03 z nowym wyższym rabatem nie 20% a 23% od cen katalogowych. Dodatkowo skorzystaj z 10% cashbacku na kolejne zakupy. Jak to działa? Zamówisz np. produkty o wartości katalogowej 200 zł, zapłacisz za nie o 23% mniej tj. o 46 zł, czyli Twoja kwota spadnie do 154 zł. A  10% wartości zamówienia, czyli 20 zł będziesz miała na kolejne zakupy w Oriflame.

Wiemy, że Dzień Kobiet jest tuż za rogiem, ale dlaczego nie okazać uczuć także mężczyznom? Poznaj wybrane niektóre z naszych najwyżej ocenianych i najczęściej polecanych produktów. W propozycji znajdziesz również zestawy, aby wzmocnić doznania związane z prezentami. Dominuje oczywiście bogactwo zapachów Oriflame, perfumy, wody perfumowane oraz wody toaletowe. A obok są również kosmetyki do pielęgnacji specjalnej twarzy czy SPA do ciała.

Internetowa oferta dodatkowa jest okazją dla wielu klientek Oriflame do jeszcze tańszych zakupów. Warto łapać dobre okazje cenowe, cieszyć się z dobrych produktów i obdarzać prezentami. Oferta obowiązuje do 19.02 lub do wyczerpania zapasów.

Jeśli Twoje konto wygasło, zapraszamy do ponownej rejestracji do Oriflame. A dla nowych klubowiczów została przygotowana oferta z Programem Witamy: https://rejestracja-ori.pl/zaloz-konto-w-oriflame-prezenty-na-powitanie-w-katalogu-oriflame-02-2024/


 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame zakupy z rabatem
Katalog Oriflame 3 2024 – 8 marca Święto Kobiet

Katalog Oriflame 3 2024: nowy zapach, zestawy prezentowe, kobiece kompozycje i wiele innych ofert, abyś czuła się piękną. Oriflame od...

Zamknij