Klientka Oriflame oferta specjalna w katalogu Oriflame 17 2022 dla nieaktywnych

klientka Oriflame oferta specjalnaKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, wybierz swoją ofertę specjalną.

Złóż zamówienie w dn. 16.11-06.12 za min. 150 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest zapachowa mgiełka Love Potion Blossom Kiss lub perfumowany krem do ciała. Co wybrać? Zapach Oriflame, z którego emanują  promienne nuty lilii z aksamitną wanilią czy perfumowany krem Possess? Wybór pozostawiamy już Tobie. Zarówno kosmetyk jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame i skorzystać z darmowej dostawy.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości 640 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame oferta świeca zapachowa

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 18-20.11 może alternatywnie skorzystać z oferty na zapachową świecę. Już przy zamówieniu za min. 50 sojowa świeca z aromatem Miss Giordani będzie w specjalnej cenie 19,99 zł. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia. Nieaktywni klubowicze Oriflame wybierają ofertę reaktywacyjną lub świecę.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame zapachy
Praca konsultantki Oriflame zyski w katalogu 17 2022

Praca konsultantki Oriflame: co polecać klientkom Oriflame, aby więcej zarobić na sprzedaży w Oriflame? Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych...

Zamknij