Klientka Oriflame oferta specjalna w katalogu Oriflame 14 2022 dla nieaktywnych

klientka Oriflame ofertaKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowana oferta.

Złóż zamówienie w dn. 21.09-11.10 za min. 100 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest woda toaletowa Joyce Jade i krem do ciała. Co wybrać? Zapach Oriflame, z którego emanuje kwiat dziekiej orchidei czy organiczne masło kakaowe z olejem kokosowym w postaci w postaci odżywczego kremu do ciała? Wybór pozostawiamy już Tobie. Zarówno krem jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 430 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame. A możesz jeszcze zyskać tusz do rzęs za 1 gr, warto działać szybko.

rejestracja Oriflame torba

Każda klientka Oriflame lub klient Oriflame realizując zamówienie w dn. 23-25.09 może alternatywnie skorzystać z oferty na torbę Urban. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów wygodna i pakowna torba o wartości 129 zł będzie w specjalnej cenie 34,99 zł. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia na ostatnie dni. Nieaktywni klubowicze Oriflame wybierają ofertę reaktywacyjną lub torbę.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
biznes Oriflame zyski suplementy diety
Praca konsultantki Oriflame zyski w katalogu 14 2022

Praca konsultantki Oriflame: co polecać klientkom Oriflame, aby jak najwięcej zarobić na sprzedaży w Oriflame? Jako konsultantka Oriflame korzystasz z...

Zamknij