Klientka Oriflame oferta specjalna w katalogu Oriflame 13 2022 dla nieaktywnych

klientka Oriflame ofertaKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowana oferta.

Złóż zamówienie w dn. 31.08-20.09 za min. 100 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest woda toaletowa Dare to Shine i żel peelingujący. Co wybrać? Zapach Oriflame, z którego emanują m.in. orientalne kwiaty czy orzeźwiająca mięta z maliną w postaci żelu oczyszczającego do ciała? Wybór pozostawiamy już Tobie. Zarówno żel jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 430 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame. A możesz jeszcze zyskać perfumowany krem do ciała Love Potion za 1 gr, warto działać szybko.

zamówienia w Oriflame kosmetyki do pielęgnacji

Każda klientka Oriflame lub klient Oriflame realizując zamówienie w dn. 16-18.09 może alternatywnie skorzystać z oferty pielęgnacyjnej. Już przy zamówieniu za min. 50 punktów wybierasz zestaw Essence%Co lub Love Nature. Oczywiście oba zestawy mają wyjątkową cenę. Oferta jest limitowana. Warto, nie odkładać swojego zamówienia na ostatnie dni. Nieaktywni klubowicze Oriflame wybierają ofertę reaktywacyjną lub pielęgnacyjną.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame 2+1 gratis
Zostań konsultantką Oriflame- oferta 2+1 gratis

Zostań konsultantką Oriflame i zacznij zarabiać w Oriflame na sprzedaży ofert. Dobre oferty w rewelacyjnych cenach często pojawiają się w...

Zamknij