Klientka Oriflame oferta specjalna w katalogu Oriflame 10 2022 dla nieaktywnych

klientka Oriflame kosmetykiKlientka Oriflame: jeśli nie realizowałaś ostatnio zamówień w Oriflame, sprawdź specjalnie dla Ciebie przygotowaną ofertę.

Złóż zamówienie w dn. 6-26.07 za min. 100 zł i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest woda toaletowa Powdery Mimosa krem do rąk Milk&Honey. Co wybrać? Zapach Oriflame, z którego emanuje m.in. mandrynka i absolut mimozy czy moc nawilżenie dla dłoni? Wybór pozostawiamy już Tobie. Zarówno krem jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 400 zł. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klient Oriflame zapachy

Każda klientka Oriflame lub klient Oriflame realizując zamówienie w dn. 11-14.07 może skorzystać z dodatkowej oferty na wybrany zapach dla niej lub dla niego. Flakon perfumowanej wody So Fever o wartości 101,90 zł możesz zdobyć aż 90 zł taniej.Podobne upust dotyczy męskiej wody toaletowej Flamboyant. Będąc w grupie klubowiczek Oriflame lub klubowiczów Oriflame z dłuższą przerwą w swojej aktywności, wybierasz ofertę reaktywacyjną na krem do rąk lub flakon Powdery Mimosa lub wybrany zapach Oriflame dla niej lub dla niego.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
klientka Oriflame prezenty
Klientka Oriflame wakacyjna oferta i woda perfumowana z dużym upustem

Klientka Oriflame: bądź aktywna latem i odbierz swoją nagrodę w Oriflame. Letni czas to pora, kiedy chętniej sięgamy po orzeźwiające...

Zamknij