Klientka Oriflame oferta specjalna dla nieaktywnych w katalogu Oriflame 07 2022

klientka Oriflame ofertaKlientka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności, sprawdź specjalnie dla Ciebie przygotowaną ofertę.

Złóż zamówienie w dn. 4-24.05 za min. 50 punktów i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest orientalno-waniliowo-owocowa kompozycja Love Potion oraz krem do rąk i ciała z kolekcji Milk&Honey. Zarówno krem jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 400 zł. A wśród nich jest kolekcja torebek Accolade, zawierająca w sobie elegancję i sportowy styl w jednym. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

klientka Oriflame kremy

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 13-15.05 może skorzystać z dodatkowej oferty  na zestaw pielęgnacyjny Optimals. Promienna, nawilżona i świetlista cera będzie efektem zastosowania serum i kremu Hydra Radiance. Będąc w grupie klubowiczek Oriflame, które miały dłuższą przerwę w swojej aktywności, wybierasz ofertę reaktywacyjną na krem do rąk lub flakon Love Potion lub na zestaw do pielęgnacji twarzy.

Robiąc zakupy w Oriflame dla siebie i bliskich warto również coś zamówić dla innych, tych których znamy i nie znamy, a teraz potrzebują naszej pomocy. Wykorzystaj dobrze ofertę Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame suplementy
Praca konsultantki Oriflame z ofertami w katalogu 07 2022

Praca konsultantki Oriflame: na sprzedaży jakich produktów najwięcej zarobisz w tym katalogu? Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych przywilejów. A...

Zamknij