Klientka Oriflame oferta specjalna dla nieaktywnych w katalogu Oriflame 06 2022

klientka Oriflame ofertaKlientka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio przerwę w swojej aktywności, wybierz swoją ofertę.

Złóż zamówienie w dn. 12.04.-03.05 za min. 50 punktów i wybierz ofertę dla siebie. W propozycji jest cudownie cytrusowo pachnący krem do rąk oraz woda toaletowa z limitowanej kolekcji Eclat Blanc. Zarówno krem jak i zapach Oriflame mają w ofercie swoją specjalną cenę. Warto pokusić się o taką „wisienkę na torcie” przy okazji uzupełniania swoich ulubionych produktów Oriflame.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame online ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa klientka Oriflame, czeka na Ciebie specjalnie przygotowany Program Witamy z prezentami o wartości ponad 320 zł. A wśród nich znajdziesz bestsellery Oriflame, kosmetyki, które najchętniej wybierają klientki Oriflame. Do wyboru masz wersję dla niej lub dla niego. Do pierwszego zamówienia w drugim kroku dodaj koniecznie próbki za grosze. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

rejestracja Oriflame Giordani baza

Każda klientka Oriflame realizując zamówienie w dn. 16-18.04 może skorzystać z dodatkowej oferty  na bazę Giordani Gold. Promienna, nawilżona i świetlista cera będzie efektem zastosowania bazy przed nałożeniem podkładu. Kosmetyki z kolekcji Giordani hołdują sztuce pięknego życia. Jeśli cenisz sobie luksusowe produkty, jesteś w dobrym miejscu. Będąc w grupie klubowiczek Oriflame, które miały dłuższą przerwę w swojej aktywności, wybierasz ofertę reaktywacyjną na krem do rąk lub flakon Eclat Blanc lub na bazę Giordani Gold.

Robiąc zakupy w Oriflame dla siebie i bliskich warto również coś zamówić dla innych, tych których znamy i nie znamy, a teraz potrzebują naszej pomocy. Wykorzystaj dobrze ofertę Oriflame.

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame rabaty
Konsultantka Oriflame – zyski ze sprzedaży – Katalog Oriflame 06 2022

Jako konsultantka Oriflame więcej zamawiasz, więcej zarabiasz w Oriflame. Poznaj Klub Super Sprzedawców Oriflame. Warto w Oriflame realizować zamówienia za...

Zamknij