Katalog Oriflame – wiosna 2023 – biżuteria

biżuteria OriflameKatalog Oriflame – zachwyć się wiosenną wiosenną kolekcją Norrsken.

Wkrocz w sezon wiosennej odnowy, korzystając z mocy naturalnych kamieni. Każda kolekcja zawiera kamień o szczególnym znaczeniu… jaką energię chcesz przyciągnąć w tym roku?

Od wieków ludzie przypisują niezwykłą wartość lśniącym kamieniom ukrytym w jaskiniach, skałach i głębinach. Odkryj ich moc w pięknej biżuterii inspirowanej szwedzką przyrodą. Naturalne kamienie półszlachetne, wybrane ze względu na głęboką więź z naturą, wyjątkową energię i niezwykłe właściwości, są klejnotami w koronie Norrsken. Kamienie zostały wybrane ze względu na ich szczególne piękno i osadzone w projektach, które podkreślają ich niepowtarzalny charakter. Dzięki temu każdy element kolekcji staje się unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Kamienie są ręcznie polerowane i obrabiane z pełnym poszanowaniem właściwości poszczególnych surowców. Każda konsultantka Oriflame i klientka Oriflame może być pewna oryginalności i niepowtarzalności wybranej przez siebie biżuterii Norrsken.

Pełna mocy kolekcja celebruje dumę i siłę ludu Sami, rdzennych mieszkańców Szwecji. Biżuteria z trójkątnymi formami i dużymi kamieniami tygrysiego oka, wieńczącymi dzieło, wzmocni każdą konsultantkę Oriflame w czasie wiosennego przesilenia. Złocista bransoletka Lavvu mankietowa z tygrysim okiem i kryształkami cyrkonii oraz kolczyki będą ozdobą wielu stylizacji.

Posrebrzany naszyjnik z naturalnym zielonym awenturem, kamieniem szczęścia i optymizmu, otulany galaktyką kryształów z cyrkonii wraz z kolczykami został wykreowany obrazem rozgwieżdżonego nieba nad Abisko w regionie Laponii. Stylowym dodatkiem z pewnością będzie zegarek Sunny. Idealny do noszenia na dzień jak i wieczór odświeży kolekcję każdej konsultantki Oriflame.rejestracja Oriflame biżuteria rejestracja Oriflame kolczykirejestracja Oriflame zegarek

 

Skorzystaj z dodatkowego upustu, sposób jest prosty rejestracja do Oriflame. A może chciałabyś dorobić do domowego budżetu? Brakuje Ci pieniędzy na realizację kolejnych marzeń? Warto zostać konsultantką Oriflame. Prezentując katalog znajomym, pozyskujesz zamówienia i zarabiasz w Oriflame na początek na sprzedaży, a następnie na możliwościach, jakie daje plan marketingowy Oriflame.

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

A jak zostać konsultantką Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
praca konsultantki Oriflame
Praca konsultantki Oriflame – nagrody w katalogu Oriflame 04 2023

Praca konsultantki Oriflame: zapraszaj znajomych do swojego zespołu i odbieraj nagrody. Większość osób pod pojęciem Praca konsultantki Oriflame ma na...

Zamknij