Katalog Oriflame – wiosna 2022 – biżuteria

biżuteria Oriflame dodatkiKatalog Oriflame – wiosenna kolekcja Norrsken biżuteria i dodatki.

Jako najbardziej żywiołowa i kolorowa pora roku, wiosna nadchodzi, aby dodać energii i przypomnieć o pięknie natury. Podobnie jak sama pora roku, tak i przedstawione kolekcje mają dawać każdej konsultantce Oriflame szczęście i siłę, by pozytywnie rozpocząć rok. Świętujmy cudowność otaczającej nas natury.

Poznaj wiosenną kolekcję Norrsken, co po szwedzku oznacza zorzę polarną. Kolekcja inspirowana jest ciągle zmieniającymi się elementami szwedzkiej przyrody. Szwedzkie światło rzucane na rozmaite kształty i formy występujące w naturze staje się elementem wyjątkowej biżuterii Oriflame, która wytrzyma próbę czasu.

Naturalne kamienie półszlachetne, wybrane ze względu na głęboką więź z naturą, wyjątkową energię i niezwykłe właściwości, są klejnotami w koronie Norrsken. Kamienie zostały wybrane ze względu na ich szczególne piękno i osadzone w projektach, które podkreślają ich niepowtarzalny charakter. Dzięki temu każdy element kolekcji staje się unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Kamienie są ręcznie polerowane i obrabiane z pełnym poszanowaniem właściwości poszczególnych surowców. Każda konsultantka Oriflame i klientka Oriflame może być pewna oryginalności i niepowtarzalności wybranej przez siebie biżuterii Norrsken.

Malutkie talizmany szczęścia w postaci biedronek jako kolczyki i zawieszka, kolekcja z motylkami, jabłuszkami, okulary, zegarki, broszka tygrysie oko czy sowa są urzekającym dodatkami, którym trudno będzie się oprzeć.

Poczuj trochę szczęścia dzięki ujmującej kolekcji wiosennych dodatków Oriflame. Skorzystaj z dodatkowego dodatki Oriflame broszka sowa katalog Oriflame biżuteria upustu, sposób jest prosty rejestracja do Oriflame. A może chciałabyś dorobić do domowego budżetu? Brakuje Ci pieniędzy na realizację kolejnych marzeń? Warto zostać konsultantką Oriflame. Prezentując katalog znajomym, pozyskujesz zamówienia i zarabiasz w Oriflame na początek na sprzedaży, a następnie na możliwościach, jakie daje plan marketingowy Oriflame.

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

A jak zostać konsultantką Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame oferta karnawałowa
Zostań konsultantką Oriflame- oferta karnawałowa

Zostań konsultantką Oriflame specjalna oferta karnawałowa w wyjątkowej cenie. Kończy się okres karnawału, a z nim czas niezapomnianych zabaw i...

Zamknij