Katalog Oriflame 11 2022 – letnie wyprzedaże

katalog Oriflame letnie wyprzedażeKatalog Oriflame 11 2022: wyprzedaże i atrakcyjne promocje dominują w najnowszej ofercie Oriflame.

Lato, cudowna pora podróży, relaksu, mile spędzonego czasu i skupienia się na sobie. Jest to czas dbania i lekkiego rozpieszczania siebie i bliskich. Wyprzedażowa oferta Oriflame z pewnością będzie sprzymierzeńcem wakacyjnego czasu.

Nic tak dobrze nie kusi do zakupów jak atrakcyjne ceny. A takich nie brakuje w najnowszym katalogu Oriflame. Za mniej niż połowę ceny kupisz piękne i trwałe zapachy, które doskonale wpisują się w letnią porę. Od perfum Signature, Essenza Blossom, przez wody perfumowane Eclat z ofertą wiązaną po lekkie zapachy wód toaletowych. Również pielęgnacja twarzy i ciała została objęta wyjątkowymi cenami. Kremy Optimals, przeciwstarzeniowy krem Diamond czy kolekcja Optimals Body mają swoją 55% zniżkę. A na str. 50-51 katalogu Oriflame zaprezentowana została kolorówka za połowę ceny.

Twoje zakupy będą premiowane możliwością zamówienia pakownej kosmetyczki z przegródkami w specjalnej cenie 44,90 zł. A każdy z dwóch tygodni obowiązywania katalogu Oriflame okraszony został wyjątkową ofertą. Pierwszą jest perfumowana woda Divine aż o 75 zł taniej, a drugą tworzy ekskluzywny duet dla ciała emanujący musująca mandarynką z orzeźwiającym kwiatem pomarańczy.


 kosmetyki Oriflame wyprzedażekosmetyki kolorowe Oriflame wyprzedażkosmetyczka Oriflame oferta

Wszystko możesz mieć jeszcze taniej, sposób jest prosty rejestracja do Oriflame. A może chciałabyś dorobić do domowego budżetu? Brakuje Ci pieniędzy na realizację kolejnych marzeń? Warto zostać konsultantką Oriflame. Prezentując katalog znajomym, pozyskujesz zamówienia i zarabiasz w Oriflame na początek na sprzedaży, a następnie na możliwościach, jakie daje plan marketingowy Oriflame.

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

A jak zostać konsultantką Oriflame lub klientką VIP Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantka Oriflame woda perfumowana z afrodyzjakiem
Zostań konsultantką Oriflame- oferta na perfumy z afrozdyzjakiem

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - perfumowana woda z afrodyzjakiem ze specjalną zniżką! Ach te oferty, rewelacyjne...

Zamknij