Katalog Oriflame 10 2019 woda toaletowa za 4,99 zł

woda toaletowa OriflameKatalog Oriflame 10 2019: woda toaletowa Elvie Firefly o wartości 100 zł może być Twoja za jedyne 4,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 05-22.07 za min. 25 punktów, a zapach z tajemniczego świata elfów kupisz za jedyne 4,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622667. Oferta skierowana jest do wszystkich klubowiczów Oriflame, którzy swoje ostatnie zamówienie złożyli w katalogu Oriflame nr 7. Ilość produktów jest ograniczona, warto jak najszybciej zrealizować zamówienie. Jeśli jesteś w grupie klientek Oriflame i konsultantek Oriflame, które mogą skorzystać z oferty powinnaś otrzymać tradycyjną pocztą aktualny katalog Oriflame. Upewnij się, czy w swoim profilu odznaczyłaś zgodę na otrzymywanie wysyłki marketingowej. Brak takiej zgody jest jednoznaczny z brakiem wysyłki katalogu Oriflame. Jeśli masz problem z rozwiązaniem problemu, zadzwoń do nas pod numer 603-347-004. Postaramy się jak najszybciej Ci pomóc.

Zapach za 4,99 zł, taka oferta nie trafia się często. Jego współtwórczynią jest Eva Vidou. Elvie Firefly to ciepły, tajemniczy zapach zbudowany wokół Róży Nocy – kwiatu rozkwitającego jedynie nocą. Twórcom spodobała się osobowość kwiatu ożywającego po zachodzie słońca. Ich zamiarem było uchwycenie jego tajemniczości i magii, by zamknąć je we flakonie. Elvie Firefly to zapach śmiały, a zarazem niesamowicie kobiecy – można powiedzieć, że urzekający! Inspiracją stał się szwedzki folklor i atmosfera szwedzkich lasów, w których żyją elfy i rosną kwiaty otwierające swoje kielichy dopiero po zmroku. Kwiatowo-owocowo-drzewna kompozycja zawiera w sobie wiele składników. Poza Różą Nocy, wyróżnia się drewno cedrowe, nadające zapachowi ciepły, zmysłowy charakter, oraz akord morski. Czy już skusiłaś się na aromaty wody toaletowej Oriflame? Ten idealny zapach na lato z pewnością obudzi wiele wspomnień w jesienne wieczory.

Być może, że składałaś swoje ostatnie zamówienie w Oriflame ponad rok temu. Jeśli tak, zapraszamy do ponownej rejestracji do Oriflame. Otrzymasz wówczas nowe dane do logowania. A jako nowa klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame będziesz mogła zdobyć nagrody w specjalnym Programie Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
2 zapachy Oriflame
Katalog Oriflame 10 2019: zestaw dwóch zapachów za 29,99 zł

Katalog Oriflame 10 2019: zrealizuj zamówienie za min. 50 punktów w dn. 05-08.08, a zestaw dwóch zapachów dla niej i...

Zamknij