Katalog Oriflame 09 2021 – najlepsze oferty

kosmetyki OriflameKatalog Oriflame 09 2021: zanurz się w zmysłowe zapachy, inspirowane naturą z najnowszą ofertą Oriflame.

Piękno w szwedzkim stylu stanowi sposób na życie. Ponieważ Oriflame jest szwedzką firmą, ma wyjątkowe podejście do kwestii piękna i sposobu, w jaki opracowywane są produkty. Piękno dla Oriflame to nie tylko wygląd, ale także to jak żyjesz i działasz oraz co czujesz. To po prostu sposób życia. To bycie zdrowym, piękny wygląd skóry, wyrażanie indywidualnego stylu i realizowanie swoich marzeń.

Produkty Oriflame oparte są na naturalnych składnikach, którym może zaufać każda konsultantka Oriflame. Kiedy kupujesz żywność czy kosmetyki, kierujesz się zasadą „im bardziej naturalnie tym lepiej”. Oriflame wyznaje wiarę w siłę i czystość natury, dlatego czerpie z niej to, co najlepsze i wspomaga się nauką. Wszystko po to, by zapewnić każdej konsultantce Oriflame i klientce Oriflame piękno i dobre samopoczucie.

Miłośniczkom i amatorom nowości zapachowych najnowszy katalog Oriflame ma do zaoferowania perfumowane wody SE. Promienne i ciepłe akordy są wynikiem niezwykłej zapachowej wyprawy przez Szwecję. Na bardzo wysoką koncentrację zapachu dla niej złożyły się pomarańcza, wrotycz i drewno brzozowe. Z nazwy najmniej znany jest wrotycz, a w Polsce jest to bardzo pospolita i dziko rosnąca roślina na łąkach, wałach i nieużytkach. Ma szerokie zastosowanie w ziołolecznictwie. Na męską kompozycję złożyły się dziki rozmaryn, marchewnik anyżowy i piżmo. Ten oryginalny zapach z pewnością trafi w gust niejednego konsultanta Oriflame. Promocyjna cena wprowadzająca obu flakonów wynosi po 79,99 zł. Cena z upustem po rejestracji do Oriflame to 63,99 zł.

Zamawiając ulubione produkty z katalogu Oriflame warto zwrócić szczególną uwagę na tygodniowe oferty. Rewelacyjne ceny, obowiązujące tylko w określonym czasie kuszą do wzmożonej aktywności. I tak w dn. 15-21.06 możesz zamówić wodę toaletową Lucia o wartości 90,90 zł za jedyne 34,99 zł. Oferta obowiązuje bez dodatkowych wymogów zakupowych. W kolejnych dniach pamiętaj o nawilżających balsamach do ust, do wyboru są cztery odcienie po 9,99 zł każdy. I na koniec będzie coś dla konsultantów Oriflame – orientalno-drzewno-bursztynowa kompozycja Eternal. Woda toaletowa o wartości 70,90 zł w ofercie cenowej za jedyne 25,99 zł.

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>


konsultantka Oriflame

Zamawiaj wszystkie produkty Oriflame ze specjalnym upustem dla konsultantek Oriflame. A jak zostać konsultantką Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

PIERWSZE ZAMÓWIENIE DARMOWA DOSTAWA I BRAK OPŁATY WPISOWEJ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 08-09 2021

Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame, a zyskasz zniżkę na wszystkie produkty. Odbierz nagrody o łącznej wartości ponad 670 zł. Rejestracja...

Zamknij