Katalog Oriflame 06 2022 – nowa pielęgnacja

nowości katalog OriflameKatalog Oriflame 06 2022: poznaj nowości i cenowe hity, a może wiosenna kuracja dla Twojej cery.

Okładka najnowszego katalogu Oriflame zdradza nam ofertowy hit. Zakochaj się w nowych produktach Love Nature. Nowe połączenia pysznych składników znajdziesz w nowych formułach o wspaniałej konsystencji, od których nie będziesz w stanie oderwać rąk. Nowe ekstrakty organiczne z większą ilością składników pochodzenia naturalnego w ekologicznych opakowaniach znajdą wiele nowych klientek Oriflame. Żele pod prysznic, mydełka, balsam do ciała, mgiełka zostały wyeksponowane na zapachowych stronach katalogu Oriflame.

Wiosna to dobry czas na kuracje dla Twojej cery. Polecamy serum w kapsułkach z mieszanką sześciu cennych, naturalnych i odżywczych olejków. W ciągu 4 tygodni Twoje cera będzie miękka, gładsza i widocznie nawilżona. Stosuj na dzień i na noc przez miesiąc. Nakładaj po oczyszczeniu, przed nawilżeniem skóry. Otwórz kapsułkę i opuszkami palców rozprowadź jej zawartość na twarzy, szyi i dekolcie. Promocyjna cena opakowania wynosi 74,99 zł, a po rejestracji do Oriflame masz zniżkę o 20% do 59,99 zł.

Twoje zakupy w Oriflame wśród bogactwa oferty zapachowej, pielęgnacyjnej i kolorowej będą specjalnie premiowane. Już przy zamówieniu za min. 69 zł jest butelka na wodę w specjalnej cenie 44,99 zł. Dzięki niej przyrządzisz swoje ulubione smakowe napoje na wiosenne i letnie wycieczki.katalog Oriflame hity cenoweklientka Oriflame ofertakatalog Oriflame zniżki cenowe

Każdy z trzech tygodni obowiązywania katalogu Oriflame ma swoją ofertę specjalną. Ofertę w wyjątkowej cenie godną konsultantek Oriflame – poszukiwaczek dobrych promocji. A znajdziesz w niej diamentowy krem na noc, zapach dla niego i kolorowe balsamy do ust. Takie i inne oferty Oriflame przygotowało na cały jubileuszowy rok 55-lecia. Warto je śledzić.

A wszystko możesz mieć jeszcze taniej, sposób jest prosty rejestracja do Oriflame. A może chciałabyś dorobić do domowego budżetu? Brakuje Ci pieniędzy na realizację kolejnych marzeń? Warto zostać konsultantką Oriflame. Prezentując katalog znajomym, pozyskujesz zamówienia i zarabiasz w Oriflame na początek na sprzedaży, a następnie na możliwościach, jakie daje plan marketingowy Oriflame.

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

A jak zostać konsultantką Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame wody toaletowe
Zostań konsultantką Oriflame- oferta na wody toaletowe

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej na wody toaletowe w specjalnej cenie! Któż nie lubi dobrych ofert, rewelacyjnych...

Zamknij