Katalog Oriflame 05 2017

Katalog Oriflame 05 2017 to wyjątkowy jubileusz. Dokładnie 50 lat temu narodziło się Oriflame. W tym czasie stało się jedną z największych firm kosmetycznych, a jej unikalny model sprzedaży pozwolił poprawić życie ogromnej rzeszy ludzi. Dzięki pasji, energii oraz determinacji Jonasa i Roberta af Jochnick, założycieli Oriflame świętujemy 50 lat sukcesów. Razem cieszymy się na kolejne pięćdziesiąt lat!

Za produktami Oriflame stoi filozofia łączenia tego, co najlepsze. W Centrum Badań i Rozwoju oraz Instytucie Badawczym Oriflame pracują wyjątkowi naukowcy – ludzie uwielbiający innowację i śmiało patrzący w przyszłość, pasjonaci, którym zależy na tworzeniu naprawdę niezwykłych produktów. A efektem są doskonałej jakości, wyprodukowane z dbałością o środowisko produkty kosmetyczne oraz wellness, które dbają o nasz organizm oraz indywidualne potrzeby skóry.

W ciągu tych 50 lat wśród konsultantów Oriflame narodziło się wiele inspirujących historii, popartych rozwojem, pasją i osobistymi sukcesami. Z Oriflame naprawdę warto być! Zarejestruj się do Oriflame i korzystaj z doświadczeń i osiągnięć najlepszych!

  Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 04 2017 oferta 2+1

Katalog Oriflame 04 2017 oferta 2+1 Katalog Oriflame 04 2017: skorzystaj z oferty 2+1 gratis. Wpisz do zamówienia trzy dowolne...

Zamknij