Katalog Oriflame 05 2022 – nowy tusz do rzęs

katalog Oriflame promocjeKatalog Oriflame 05 2022: wiosna z nowym spojrzeniem, a wszystko za sprawą nowej maskary.

Okładka najnowszego katalogu Oriflame zdradza nam ofertowy hit. Twoje rzęsy będą wyglądały niczym perfekcyjny wachlarz. Za sprawą innowacyjnej, wyginanej szczoteczki oraz precyzyjnej końcówki możesz dotrzeć do każdej rzęsy. Promocyjna cena wprowadzająca najnowszego tuszu do rzęs Oriflame wynosi 25,99 zł. A dla konsultantek Oriflame jest dodatkowa oferta biznesowa. Przy zakupie trzech tuszy czwarty jest gratis. Ale to nie wszystko, sprzedaż 10 tuszy daje Ci możliwość zakupu lampy pierścieniowej w specjalnej cenie 19,99 zł.

Przez cały rok trwa celebracja 55-lecia Oriflame, a wraz z nią czas promocji i wyjątkowych cen. Wśród propozycji szczególnie polecamy odnawiający peeling z kolekcji NovAge za pół ceny. A w gratisie otrzymasz próbkę kremu dla cery wrażliwej i próbkę perfum.

Twoje zakupy w Oriflame wśród bogactwa oferty zapachowej, pielęgnacyjnej i kolorowej będą specjalnie premiowane. Już przy zamówieniu za min. 69 zł makijażowa nowość – roller matujący jest aż 20 zł taniej. Aby każda klientka Oriflame mogła cieszyć się piękną cerą przez cały dzień.konsultantka Oriflame peelingrejestracja Oriflame taniejrejestracja Oriflame upusty

Każdy z trzech tygodni obowiązywania katalogu Oriflame ma swoją ofertę specjalną. Ofertę w wyjątkowej cenie godną konsultantek Oriflame – poszukiwaczek dobrych promocji. A znajdziesz w niej perfumowaną wodę Infinita, mgiełkę do twarzy i od lat uwielbiany przez klientów Oriflame – Glacier. Takie i inne oferty Oriflame przygotowało na cały jubileuszowy rok 55-lecia. Warto je śledzić.

A wszystko możesz mieć jeszcze taniej, sposób jest prosty rejestracja do Oriflame. A może chciałabyś dorobić do domowego budżetu? Brakuje Ci pieniędzy na realizację kolejnych marzeń? Warto zostać konsultantką Oriflame. Prezentując katalog znajomym, pozyskujesz zamówienia i zarabiasz w Oriflame na początek na sprzedaży, a następnie na możliwościach, jakie daje plan marketingowy Oriflame.

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

A jak zostać konsultantką Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame oferta pielęgnacyjna
Zostań konsultantką Oriflame- pielęgnacja królowej Kleopatry

Zostań konsultantką Oriflame i skorzystaj z oferty specjalnej - pielęgnacja skóry mlekiem i miodem w specjalnej cenie! Już w starożytnych...

Zamknij