Katalog Oriflame 02 2022 – zapach Paryża nocą

katalog OriflameKatalog Oriflame 02 2022: poczuj wyjątkową zmysłowość paryskich nocy dzięki nowym perfumom Eclat Nuit.

Paryż nocą ma urok, jakim nie może pochwalić się żadne inne miasto. Otwórz się na wyjątkową elegancję i wyrafinowanie dzięki perfumom Eclat Nuit czerpiącym z francuskiej sztuki tworzenia wyjątkowych kompozycji zapachowych. Bez względu na to, gdzie poniesie Cie noc, towarzyszyć Ci będą niezapomniane widoki, gdy powietrze wypełni się olśniewającą energią. Poczuj niezapomnianą zmysłowość i daj się skusić pełnym pasji paryskim nocom uchwyconym we flakonach pełnych Eclat Nuit. Zapachy znajdziesz już na początku najnowszego katalogu Oriflame w promocyjnych cenach po 79,99 zł.

Najnowsza oferta Oriflame zawiera wiele innych kompozycji zapachowych doskonale pasujących do zbliżających się Walentynek. Na str. 18-19 katalogu Oriflame polecamy wszystkim konsultantkom i konsultantom Oriflame flakony So Fever Together. Każdy jest w cenie 59,99 zł, ale najlepiej wybierać w duetach, dla Ciebie i Twojej drugiej połówki, cena spada do 49,99 zł. Podobne promocje na zapachy znajdziesz na kolejnych stronach aktualnego katalogu Oriflame. Perfumowane wody SE dla niej i dwie odsłony Glaciera dla niego kuszą swoimi cenami.Twoje zakupy w Oriflame mogą być premiowane zestawem biżuterii Devotion Heart. Jeśli wydasz w tym katalogu Oriflame 69 zł srebrzysty zestaw biżuterii, zapakowany w błyszczące pudełko możesz mieć w specjalnej cenie 34,99 zł. Zaoszczędzisz 24,91 zł.

perfumy Oriflameperfumy Oriflamebiżuteria Oriflamekremy Oriflame

Podobna oferta dotyczy kremu z kolekcji Royal Velvet. Regularne zakupy w Oriflame mają swoje plusy. Jeśli wydałaś w katalogu Oriflame nr 1 69 zł teraz możesz cieszyć się kremem w nocnej odsłonie za jedyne 24,99 zł. A wartość słoiczka wynosi aż 62,90 zł. W następnym katalogu Oriflame sprawdź ofertę na podkład Ever Lasting Sync. Cena z pewnością zaskoczy niejedną konsultantkę Oriflame..

A wszystko możesz mieć jeszcze taniej, sposób jest prosty rejestracja do Oriflame. A może chciałabyś dorobić do domowego budżetu? Brakuje Ci pieniędzy na realizację kolejnych marzeń? Warto zostać konsultantką Oriflame. Prezentując katalog znajomym, pozyskujesz zamówienia i zarabiasz w Oriflame na początek na sprzedaży, a następnie na możliwościach, jakie daje plan marketingowy Oriflame.

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

A jak zostać konsultantką Oriflame? Wystarczy dokonać rejestracji do Oriflame, a Twoje zakupy będą liczone ze stałą zniżką. Tradycyjną pocztą otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z informacjami na start. Dzięki zamówieniom składanym przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dostawa do domu lub dogodny paczkomat daje Ci gwarancję bezpiecznych zakupów. Korzystaj z dostępu do atrakcyjnych ofert Oriflame, a jako nowa konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame odbieraj prezenty w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zostań konsultantką Oriflame
Zostań konsultantką Oriflame- oferta na koc w wyjątkowej cenie

Zostań konsultantką Oriflame oferta na koc w wyjątkowej cenie. Złóż zamówienie w dn. 14-15.01 za min. 50 punktów, a oferta...

Zamknij