Katalog Oriflame 02 2017 Eclat Mademoiselle i Eclat Lui - ORIFLAME

Klub Super
Sprzedawców

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody lub zyskać dodatkowy rabat

Czytaj dalej...

Klub Super<br>Sprzedawców

Próbki za grosze

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić próbki za grosze. Wybierz je w drugim kroku swojego zamówienia.

Czytaj dalej...

Próbki za grosze

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Katalog Oriflame 02 2017 Eclat Mademoiselle i Eclat Lui

Katalog Oriflame 02 2017: poznaj najnowsze zapachy Eclat: Mademoiselle i Lui. Dwie wspaniałe kompozycje odzwierciedlają czar Paryża, kuszą i cieszą emocjonującymi obietnicami Miasta Miłości. Zapach dla niej jest kwiatowy, bardzo kobiecy. Dla niego – dynamiczny i elegancki. Obydwa stanowią idealne połączenie klasyki i nowoczesności.

Eclat MademoiselleWoda toaletowa Eclat Mademoiselle: kompozycja oddająca delikatną, egzotyczną i wysublimowaną stronę kobiecości. Sercem zapachu jest biały hibiskus o mocno kwiatowym i zarazem subtelnie wodnym aromacie. Kwiatowo-owocowo-zielony. Główne nuty stanowią słodkie jabłko, biały hibiskus i piżmo. Cena katalogowa wody to 69,99 zł + pierścionek gratis. Jako konsultantka Oriflame możesz zakupić zestaw w cenie 55,99 zł

Eclat LuiWoda toaletowa Ecla Lui: zapach dla młodego śmiałka, gotowego, by zgłębiać emocjonujące tajemnice Paryża. Najważniejszą nutą kompozycji jest akord skóry cordovan, materiału od lat uważanego za symbol luksusu i elegancji. Aromatyczno-paprociowy. Główne nuty stanowią: grejfrut, lawenda i skóra cordovan. Cena katalogowa wody to 69,99 zł + spinki do mankietów gratis. Jako konsultant Oriflame możesz zakupić zestaw w cenie 55,99 zł.

   Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
jak zostać konsultantką Oriflame oferta
Katalog Oriflame 02 2017 oferta na 1 tydzień

Katalog Oriflame 02 2017 oferta na 1. tydzień Katalog Oriflame 02 2017: zrealizuj zamówienie za min. 50 punktów w dn....

Zamknij