Zarabiaj w Oriflame z ofertami w katalogu 11 2020

zarabiaj w Oriflame zarabiaj w Oriflame zarabiaj w Oriflame Zarabiaj w Oriflame korzystając z dodatkowych ofert biznesowych. Rejestracja do Oriflame to sposób na Twoje tanie zakupy.

Jako konsultantka Oriflame masz dostęp do licznych przywilejów. A wśród nich są m.in. oferty biznesowe. Ich atrakcyjność produktowa i przede wszystkim cenowa daje Ci szansę na zwiększenie zarobków w Oriflame. W ofercie masz dwa zestawy kosmetyczne dla niej o wartości ponad 50 zł każdy z opcją zakupu po 19,99 zł i zestaw dla niego z wodą toaletową o wartości 109 zł za 29,99 zł. Wszystkie produkty możesz sprzedać w zestawie lub oddzielnie. Ofertę dopasuj do potrzeb swoich klientek. Zarabiasz przy tym na bardzo korzystnej marży.

Więcej kupujesz, więcej zarabiasz w Oriflame. Kup w cenie specjalnej dwie nowe wody toaletowe Mister Giordani Aqua za 79,99 zł, a na sprzedaży zyskasz 60 zł. A 42 zł możesz zaoszczędzić lub zarobić jako konsultantka Oriflame zamawiając dwa nowe tusze Giordani, trzeci otrzymasz gratis.

Kolejna oferta – cynamonowa jest dobrą formą pobudzenia „śpiochów”. Wystarczy złożyć zamówienie za min. 20 punktów, aby zdobyć zestaw trzech produktów o wartości ponad 50 zł za jedyne 7,99 zł.

A w ofercie NovAge możesz zyskać intensywnie regenerującą maseczkę. Wystarczy kupić dowolny zestaw NovAge, a maskę otrzymasz gratis. Skorzystaj z opcji wielokrotności.

Jako konsultantka Oriflame staraj się regularnie składać zamówienia, a zyskasz więcej. Jeśli wydałaś w poprzednim katalogu Oriflame nr 10 kwotę 69 zł, zestaw Beauty By Sweden może być Twój za 39,99 zł. Zakupy na tym samym poziomie to przywilej oferty kolejnej. W następnym katalogu Oriflame możesz zamówić zestaw Divine Royal za 39,99 zł. Wartość trzech produktów z wodą toaletową wynosi ponad 160 zł.

 

Przypominamy również o trwającej ofercie na produkty z nowej linii dla niemowląt – Baby O. Jako konsultantka Oriflame promuj ich sprzedaż i zdobądź atrakcyjny i funkcjonalny plecak o wartości 159 zł za jedyne 19,90 zł.

 

Warto dobrze przygotować się do sprzedaży z następnego katalogu Oriflame. Wykorzystaj w tym celu zestaw świetnego sprzedawcy. Trzy nowości produktowe, próbki oraz najnowsze katalogi Oriflame będą doskonałym narzędziem promującym dla każdej konsultantki Oriflame i konsultanta Oriflame. Do zamówienia nie zapomnij wpisać kod 133715. Zestaw premiowany jest 17 punktami.

Latem wiele osób poszukuje dodatkowej pracy, może Oriflame będzie dobrym pomysłem? Zarejestruj się do Oriflame, oszczędzaj na własnych zakupach, a przede wszystkim zarabiaj w Oriflame. Przekonaj się sama, ile możesz skorzystać na ofertach biznesowych Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame zarabiaj w Oriflame zarabiaj w Oriflamezarabiaj w Oriflame zarabiaj w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Konsultantka Oriflame – program z nagrodami na katalog Oriflame 11 2020

Jako konsultantka Oriflame weź udział w  Programie Bonus dla Urody, wybieraj nagrody i ciesz się zyskiem ze sprzedaży. Na wakacyjny...

Zamknij