Zarabiaj w Oriflame z ofertami w katalogu 08 2020

rejestracja Oriflame rejestracja Oriflame rejestracja Oriflame Zarabiaj w Oriflame dzięki atrakcyjnym ofertom biznesowym. Oferta tylko dla konsultantek Oriflame.

Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych przywilejów. Jednym z nich są oferty biznesowe. Ich atrakcyjność produktowa i przede wszystkim cenowa pozwala Ci na zwiększenie zarobków w Oriflame. Specjalne dwa mega zestawy o wartości ok. 200 zł z możliwością zakupu za 49,99 zł to jedna z pierwszych ofert biznesowych. Propozycja zakupu dwóch wód toaletowych Joyce za 39,99 zł daje możliwość zarobienia dla konsultantki Oriflame 30 zł.

Sprzedaż zapachów Oriflame zawsze była atrakcyjną formą dochodu. Zamawiając pięć nowych maskar otrzymasz w prezencie perfumowaną wodę So Fever o wartości 120 zł. Wiesz już teraz, co najlepiej polecać swoim klientkom!

Dla konsultantek Oriflame, które dobrze czują się w sprzedaży produktów do pielęgnacji twarzy proponujemy specjalną ofertę na zestawy NovAge. Tylko w bieżącym katalogu Oriflame za każdy sprzedany zestaw otrzymasz w prezencie torebkę Ochnik o wartości 199 zł. Warto powiadomić swoje klientki i rozwijać sprzedaż. A już przy realizacji zamówienia za min. 200 punktów za 19,90 zł możesz odebrać kuferek marki Cholewiński. Wartość kuferka wynosi 229 zł. W specjalnych programach konsultantka Oriflame może zebrać całą kolekcję markowych walizek Cholewiński.

Warto dobrze przygotować się do sprzedaży z następnego katalogu Oriflame. Wykorzystaj zestaw świetnego sprzedawcy. Trzy nowości produktowe, w tym kompozycja zapachowa Friends World Tropical Sorbet, próbki oraz najnowsze katalogi Oriflame będą doskonałym narzędziem dla każdej konsultantki Oriflame. Do zamówienia nie zapomnij wpisać kod 133712. Dodatkowe 14 punktów zasili Twoje konto.

Zachłyśnij się wiosną. To czas na nowe wyzwania. Zarejestruj się do Oriflame, oszczędzaj na własnych zakupach, a przede wszystkim zarabiaj w Oriflame. Przekonaj się sama, ile możesz zyskać na ofertach specjalnych Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame rejestracja Oriflamerejestracja Oriflame rejestracja Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Konsultantka Oriflame – program z nagrodami na katalog Oriflame 08 2020

Jako konsultantka Oriflame korzystaj z Programu Bonus dla Urody, wybieraj nagrody i zarabiaj na sprzedaży. Warto składać zamówienia za min....

Zamknij