Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 08-09 2020

Oriflame rejestracjaZarejestruj się jako konsultantka Oriflame i odbierz nagrody o łącznej wartości 320 zł. Wejdź do świata piękna Oriflame!

Rejestracja do Oriflame to sposób, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na zakupy dla siebie i swoich bliskich. To również doskonała okazja, aby dorobić do domowego budżetu. Na początek kilkadziesiąt lub kilkaset dodatkowych złotych w miesiącu pozwoli Tobie jako konsultantce Oriflame na pokrycie małych i trochę większych wydatków. Bez dodatkowych zobowiązań czy inwestycji dokonujesz zamówień przez internet bez wychodzenia z domu. Kurier dostarcza Twoją paczkę prosto do domu lub odbierasz w pobliskim paczkomacie. Pierwsze zamówienie masz bez kosztów dostawy. A na początek czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody.

 

 

Zrealizuj swoje pierwsze zamówienie za min. 50 punktów i odbierz zestaw trzech kosmetyczek o wartości 70 zł. Przydatne w podróży czy dla zapewnienia odpowiedniego porządku kosmetyczki z pewnością ucieszą niejedną konsultantkę Oriflame. Prezent za 4,90 zł odbierzesz z zamówieniem z kolejnego katalogu Oriflame. Nagroda dołączy się automatycznie do Twojego koszyka zakupowego. Do pierwszego zamówienia warto dopisać kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Próbki kremów i zapachów z pewnością przybliżą Ci ofertę katalogu Oriflame.

Zarówno jako klientka Oriflame jak i konsultantka Oriflame możesz otrzymywać kolejne nagrody w ramach specjalnie przygotowanego Programu Witamy. Złóż swoje drugie zamówienie za min. 50 punktów i z zamówieniem z następnego katalogu Oriflame odbierz za 9,90 zł elegancką torebkę o wartości 100 zł. A za swoje kolejne zamówienie za min. 50 punktów odbierz torbę podróżną. Nagroda, podobnie jak w przypadku poprzednich, dołączy się automatycznie do Twojego zamówienia.

Jeśli cenisz sobie dobre produkty i często kusisz się na nową torebkę, zapraszamy do rejestracji w Oriflame. Zacznij swoją wiosenną przygodę w świecie kosmetyków, suplementów diety i modnych dodatków. Ciesz się gwarancją bezpiecznych zakupów w Oriflame.


Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Zarabiaj w Oriflame z ofertami w katalogu 08 2020

Zarabiaj w Oriflame dzięki atrakcyjnym ofertom biznesowym. Oferta tylko dla konsultantek Oriflame. Jako konsultantka Oriflame korzystasz z licznych przywilejów. Jednym...

Zamknij