Konsultantka Oriflame – oferta specjalna na pierwszy dzień katalogu Oriflame 11 2020

konsultantka OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej – perfumy Eclat Mon Parfum o wartości 160 zł za jedyne 39,99 zł.

Tylko jeden dzień obowiązuje oferta specjalna. Złóż zamówienie w dn. 21.07 za 50 punktów, a perfumy Eclat kupisz w wyjątkowej cenie za 39,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 33957. Tak zdobyty flakon możesz zatrzymać dla siebie, podarować komuś w prezencie lub sprzedać z dobrym zyskiem. Korzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci Oriflame. Czy preferujesz tanie zakupy czy większe zyski w Oriflame? Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek i konsultantów Oriflame. Z racji ograniczonej ilości produktów warto zaplanować szybkie działania. Już w pierwszych godzinach obowiązywania katalogu Oriflame złóż swoje zamówienie.

 

konsultantka Oriflame

Coś dla zdrowia

Czy wiesz, że w Oriflame oprócz kosmetyków i modnych dodatków możesz kupić suplementy diety? W naszej ofercie polecamy błonnik. Produkt z linii Wellness Oriflame składa się z sześciu warzyw: cykorii, buraków cukrowych, szpinaku, zielonej papryki, brokułów i jarmużu. Zawiera dobrze zbadane źródła błonnika prebiotycznego. Opakowanie zawiera 30 porcji w cenie 59,99 zł. Korzystniej finansowo jest kupowanie napoju prebiotycznego w tzw. subskrypcji, co czwarte opakowanie za 1 zł. W tej formie cena opakowania spada do 45 zł, a dla konsultantki Oriflame zniżka do 36 zł. Zadbaj o siebie i bliskich i zaufaj dobrym i sprawdzonym produktom.

A może latem szukasz dodatkowego zajęcia i chciałabyś zacząć zarabiać w Oriflame? Zastanawiasz się, jak zostać konsultantką Oriflame? To bardzo proste, wyślij do nas swoje zgłoszenie. Formalności zajmą Ci tylko kilka minut. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz tradycyjną pocztą gratisowy katalog Oriflame, a wraz z nim niezbędne materiały informacyjne. Masz stały dostęp do ciekawych i inspirujących szkoleń zarówno na tematy zdrowego stylu życia jak i możliwości zarobkowych w Oriflame. A jako nowa konsultantka Oriflame odbieraj nagrody w ramach programu powitalnego i korzystaj z ofert specjalnych.

Zarejestruj się w Oriflame 0

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Katalog Oriflame 11 2020 cenowe hity i oferty dla konsultantek Oriflame

Katalog Oriflame 11 2020: sezon urlopowy w pełni, a najnowsza oferta katalogowa tętni najlepszymi cenami w tym roku. Takie okazje...

Zamknij