Konsultantka Oriflame – zestaw kosmetyków w ofercie specjalnej za 29,99 zł

rejestracja OriflameJako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków o wartości 175 zł za jedyne 29,99 zł.

Zrób zamówienie w dn. 10-16.03 za min. 50 punktów i kup zestaw kosmetyków z wodą toaletową Mysterial Oud za jedyne 29,99 zł. Obok zapachu znajdziesz zestaw do konturowania twarzy i bazę pod makijaż z kolekcji The One. Wartość zestawu wynosi 175 zł. Z oferty możesz skorzystać tylko jako konsultantka lub konsultant Oriflame. Niestety nie ma opcji wielokrotności. Z racji ograniczonej ilości produktów warto się pośpieszyć z realizacją swojego zamówienia. Pamiętaj o wpisaniu kodu 623064.

 

Oriflame konsultantkaJak zwiększyć zamówienia w Oriflame?

Zainwestuj w próbki. Szczególnie próbki zapachów Oriflame będą istotnym narzędziem, aby pozyskać zamówienia od potencjalnych klientek. Bogactwo aromatów autorstwa wielu mistrzów perfumiarstwa będzie kusiło klientki Oriflame. Jako konsultantka Oriflame zawsze noś w torebce kilka małych próbek. Nigdy nie wiesz, kogo dzisiaj los postawi na Twojej drodze. Warto, abyś miała również katalog Oriflame. Praca na kilkunastu katalogach przyniesie z pewnością większe zyski w Oriflame niż na jednym.

W Oriflame możesz kupować wszystkie produkty taniej i nie musisz być konsultantką. Zarejestruj się do Oriflame, aby oszczędzać na własnych zakupach. Przy okazji zebrane zamówienia od znajomych będą małym zastrzykiem gotówki do domowego budżetu.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
perfumy Oriflame
Konsultantka Oriflame – dwa zapachy w ofercie specjalnej za 29,99 zł

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu dwóch zapachów o wartości 190 zł za jedyne 29,99 zł....

Zamknij