Katalog Oriflame 17 2019: jak zostać konsultantką Oriflame?

Oriflame konsultantkaZastanawiasz się, jak zostać konsultantką Oriflame i jakie korzyści możesz odnieść?

Przygotuj się na piękne Święta, Oriflame ze swoją bogatą ofertą produktową pomoże Ci wybrać wspaniałe prezenty. Zostań konsultantką Oriflame w najlepszym czasie sprzedażowym roku. Zarówno Ty jak i Twoi znajomi poszukujecie prezentów gwiazdkowych. Katalog Oriflame zainspiruje Cię wieloma pomysłami. Znajdziesz w nim kosmetyki, oryginalne zapachy Oriflame, produkty dla dzieci, eleganckie dodatki oraz suplementy diety. Wiele z propozycji to gotowe, pięknie zapakowane w gustowne pudełka zestawy.

Jak zostać konsultantką Oriflame? Zarejestruj się do Oriflame. Tylko kilka minut zajmie Ci wypełnienie formularza rejestracyjnego. Po rejestracji otrzymujesz na maila lub sms-em link do aktywacji swojego konta w Oriflame. Tradycyjną przesyłką priorytetową otrzymasz gratisowy katalog Oriflame z podstawowymi materiałami informacyjnymi. A wśród nich znajdziesz ulotkę z Programem Witamy. Jako nowa klubowiczka Oriflame możesz zdobyć prezenty o łącznej wartości ponad 600 zł. Specjalnie dla Ciebie pierwsza dostawa jest bez kosztów wysyłkowych.

 

Jak zostać konsultantką Oriflame?Jako konsultantka Oriflame możesz również korzystać z kilkudniowych ofert specjalnych. Zrealizuj zamówienie za min. 50 punktów w dn. 27.11-02.12. i wybierz jeden z zestawów za jedyne 25,99 zł. Zapachowe propozycje Oriflame dla niej lub dla niego są warte odpowiednio 172 i 154 zł. Do zamówienia wpisz wybrany kod. Zestaw możesz sprzedać z dużym zyskiem lub obdarować nim kogoś na Święta.

Realizując zamówienia na poziomie 50 punktów robisz zakupy za ok. 160 zł w cenach dla konsultantek Oriflame. Katalogowa wartość takiego zamówienia wynosi ok. 210 zł. Na różnicy cenowej zarabiasz 60 zł. Do Twoich korzyści dochodzą nagrody z Programu Witamy oraz dodatkowe zyski ze sprzedaży produktów z ofert specjalnych. To może być tylko początek Twojej drogi w Oriflame. Przekonaj się sama, co jeszcze możesz zyskać jako konsultantka Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 17 2019 oferta dla konsultantek Oriflame

Katalog Oriflame 17 2019: poznaj najnowsze oferty dla biznesu, oferty cenowe tylko dla konsultantek Oriflame. Dwa zestawy po osiem i...

Zamknij