Katalog Oriflame 17 2019 oferty za 4,99 zł

konsultantka OriflameKatalog Oriflame 17 2019: na wszystkich klubowiczów Oriflame, którzy w ostatnim czasie nie składali zamówień czeka oferta specjalna za jedyne 4,99 zł.

Złóż zamówienie za min. 25 punktów w dn. 26.11-16.12 i odbierz wodę toaletową o wartości 80 zł za jedyne 4,99 zł. Biały bez będzie pięknym wspomnieniem letnich aromatów.  Do zamówienia wpisz koniecznie kod 622667. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy ostatnio byli aktywni w katalogu Oriflame nr 14. Ulotkę informacyjną o ofercie wraz z aktualnym katalogiem Oriflame powinnaś otrzymać tradycyjną pocztą. Jeśli nie otrzymałaś ostatnio katalogu Oriflame, sprawdź w swoim profilu, czy wyraziłaś zgodę na wysyłkę marketingową.

Oriflame konsultantkaDla konsultantów Oriflame, którzy nie składali zamówień w okresie co najmniej ostatnich trzech katalogów Oriflame jest propozycja oferty reaktywacyjnej. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania aktualnego katalogu katalogu Oriflame tj.w dn. 26.11-16.12 czeka do odbioru zestaw aż dwóch zapachów Oriflame o wartości 184 zł.  Dla niej znajdziesz kwiatową kompozycję Innocent White Lilac, a dla niego męskie nuty Soul Focus. Za oba flakony zapłacisz jedyne 4,99 zł. Nie zapomnij do zamówienia wpisać kod 621612.

W przypadku obu ofert już przy zamówieniach za min. 25 punktów masz darmową dostawę. Brak jest wielokrotności.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, skorzystaj z ponownej rejestracji do Oriflame. Nowe dane logowania pozwolą Ci na tanie zakupy  bez marży. Dla nowych klubowiczów Oriflame przygotowana została oferta specjalnego Programu Witamy z prezentami. Do wyboru jest wersja dla niej lub dla niego. Łączna wartość wszystkich nagród to 600 zł. Na powitanie zrealizuj zamówienie na pakiet 20 próbek za 2 zł. Wpisz kody: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom poznasz aktualną ofertę Oriflame. A świąteczne wydanie kryje wiele ciekawych propozycji dla Ciebie i Twoich znajomych. Katalog Oriflame z pewnością będzie dla Ciebie inspiracją.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zostać konsultantką Oriflame?
Katalog Oriflame 17 2019: jak zostać konsultantką Oriflame?

Zastanawiasz się, jak zostać konsultantką Oriflame i jakie korzyści możesz odnieść? Przygotuj się na piękne Święta, Oriflame ze swoją bogatą...

Zamknij