Katalog Oriflame 16 2019 oferta 48h

Oriflame konsultantkaKatalog Oriflame 16 2019: zestaw noży i akcesoriów marki Ambition w ofercie specjalnej tylko dla konsultantów Oriflame.

Złóż zamówienie w dn. 05-06.11. za min. 50 punktów i zdobądź komplet noży i akcesoriów Rose Gold marki Ambition za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 131432. Zestaw składa się z sześciu elementów: nóż szefa kuchni, nóż uniwersalny, nóż do warzyw i owoców, nóż obierak, obierak poprzeczny i dwustronna ostrzałka.

Teraz konsultantka Oriflame może przygotowywać potrawy w świetnym stylu dzięki nożom ze stali nierdzewnej. Nie pozostaje na nich zapach żywności, a specjalny uchwyt Soft Touch ułatwia codzienne użytkowanie w każdych warunkach.Wyjątkowa stylizacja produktu z ponadczasowym kolorem stali Rose Gold idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Produkt znakomicie nadaje się na prezent dla każdej pani domu rozsmakowanej w dobrym stylu.

Liczba produktów w ofercie jest ograniczona, dlatego warto złożyć swoje zamówienie już w pierwszych godzinach obowiązywania katalogu Oriflame. Niestety nie ma wielokrotności. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantek Oriflame oraz klientek Oriflame po dokonaniu rejestracji do Oriflame. To świetna okazja, aby Twoja kuchnia nabrała wigoru.

Daj sobie szansę i wystartuj w Oriflame, a rejestracja do Oriflame niech będzie Twoja bramą do ofert specjalnych. Prześlij do nas swoje zgłoszenie i zacznij kupować wszystkie produkty Oriflame bez marży. Katalog Oriflame to bogata oferta produktowa, zdobywaj prezenty w ramach specjalnie przygotowanego Programu Witamy. Przy okazji realizacji zamówień na poziomie 50 punktów korzystasz podwójnie, a Twoje zakupy są zawsze bez marży. Oszczędzaj czas i pieniądze składając zamówienia Oriflame online z dostawą do domu lub na wybrany paczkomat. Wykorzystaj dobrze przedświąteczny szał zakupowy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
katalog Oriflame
Katalog Oriflame 16 2019

Katalog Oriflame 16 2019: przygotuj się na nadchodzące święta, pięknie opakowane prezenty będą radością dla Ciebie i Twoich bliskich. W...

Zamknij