Katalog Oriflame 16 2019 oferty za 4,99 zł

konsultantka OriflameKatalog Oriflame 16 2019: witaj po przerwie krótszej lub dłuższej specjalnie dla Ciebie oferta za jedynie 4,99 zł.

Złóż zamówienie za min. 25 punktów w dn. 05.-25.11 i odbierz zestaw kosmetyków na bazie mleka i miodu za jedyne 4,99 zł. W zestawie są aż cztery produkty: odżywczy krem do rąk i ciała, nawilżający żel pod prysznic, mydełko i balsam pod prysznic. Całość tworzy świetną kompozycję do idealnej pielęgnacji ciała niejednej konsultantki Oriflame. Do zamówienia nie zapomnij wpisać kod 622667. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy ostatnio byli aktywni w katalogu Oriflame nr 13. Informację o ofercie wraz z aktualnym katalogiem Oriflame powinnaś otrzymać tradycyjną pocztą. Gratisowa wysyłka objęła wszystkich klubowiczów Oriflame, którzy wyrazili w swoim profilu zgodę na wysyłkę marketingową. W każdej chwili taką zgodę możesz odznaczyć.

zapachy OriflameDla konsultantów Oriflame, którzy nie składali zamówień w okresie co najmniej ostatnich trzech katalogów Oriflame jest oferta reaktywacyjna. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w dn. 05-25.11 czeka do odbioru zestaw aż dwóch zapachów Oriflame o wartości 184 zł.  Dla niej znajdziesz kwiatową kompozycję Lucia, a dla niego lawendowe nuty z serii Men Collection. Za oba flakony zapłacisz jedyne 4,99 zł. Nie zapomnij do zamówienia wpisać kod 621612.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, proponujemy ponowną rejestrację do Oriflame. Otrzymasz nowe dane logowania, dzięki którym Twoje zakupy będą liczone bez marży. Dla nowych klubowiczów Oriflame przygotowany został specjalny Program Witamy z prezentami. Do wyboru jest wersja dla niej lub dla niego. Łączna wartość wszystkich nagród to 600 zł. Na początek zrealizuj zamówienie na pakiet 20 próbek za 2 zł. Wpisz kody: 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom odświeżysz sobie ofertę Oriflame. A świąteczne wydanie kryje wiele ciekawych propozycji dla Ciebie i Twoich znajomych. Katalog Oriflame z pewnością będzie dla Ciebie inspiracją.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame rejestracja
Katalog Oriflame 16 2019 wybierz zestaw

Katalog Oriflame 16 2019: wybrany zestaw kosmetyków dla niej lub dla niego w ofercie specjalnej tylko dla konsultantów Oriflame. Złóż...

Zamknij