Katalog Oriflame 14 2019 zestaw Eclat Femme za 25,99 zł

zapach OriflameKatalog Oriflame 14 2019: zestaw Eclat Femme w ofercie specjalnej tylko dla konsultantów Oriflame.

Złóż zamówienie w dn. 08-14.10 za min. 50 punktów, a zestaw Eclat Femme będziesz mogła zakupić za jedyne 25,99 zł. Do zamówienia wpisz kod zestawu 622971. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame.

Zastanawiasz się, jak duże musi być Twoje zamówienie 50-cio punktowe? Jaka to kwota i co najlepiej zamówić z bieżącego katalogu Oriflame?

Na stronach 98-99 katalogu Oriflame polecamy zestaw Pełnia Piękna Zatroszcz się o młodzieńczy wygląd Twojej skóry działając od środka i na zewnątrz. Zastosuj serum z kolekcji Time Reversing Intense. Przeciwstarzeniowy składnik, zamknięty w specjalnych kapsułkach, będący wyciągiem z soi powoduje, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, jej struktura jest gęstsza, zmniejsza się widoczność zmarszczek i linii mimicznych. Połącz działanie serum z naszym Wellness Packiem. Suplement diety w postaci zestawu witamin, minerałów, kwasów omega i antyoksydantów stanowi optymalną dawkę wspomagających funkcjonowanie organizmu składników odżywczych w wygodnej formie saszetki. Życie nie zawsze jest przewidywalne czy bezstresowe. Suplementy Wellness by Oriflame pomogą Ci cieszyć się pełnią życia, bez względu na wyzwania dnia.

Odmładzające serum i zestaw Wellness Pack kupisz teraz w promocyjnej cenie 169,99 zł. Po rejestracji do Oriflame Twoja cena zostanie obniżona do 135,99 zł. Wartość punktowa produktów wynosi 40. Zamów jeszcze żel pod prysznic, tusz lub pomadkę i Twoje zamówienie będzie liczyło sobie wymagane 50 punktów. Oferta na zestaw Eclat za 25,99 zł będzie Twoja.

suplement diety Oriflame

Rejestracja do Oriflame będzie Twoim kluczem do ofert specjalnych. Prześlij do na swoje zgłoszenie i zacznij kupować wszystkie produkty Oriflame bez marży.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Katalog Oriflame 14 2019: aż 6 produktów za jedyne 34,99 zł

Katalog Oriflame 14 2019: aż sześć produktów z wodą toaletową w zestawie dla konsultantów Oriflame za jedyne 34,99 zł. Od...

Zamknij