Katalog Oriflame 14 2019 oferta specjalna tylko dla konsultantów Oriflame

konsultantka OriflameKatalog Oriflame 14 2019: zestaw aż pięciu produktów Oriflame w ofercie specjalnej tylko dla konsultantów Oriflame.

Złóż zamówienie w dn. 27-30.09 za min. 50 punktów, a zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych oraz do makijażu otrzymasz za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod zestawu 622940. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame.

Zastanawiasz się, jak duże musi być Twoje zamówienie 50-cio punktowe? Jaka to kwota i co najlepiej zamówić z bieżącego katalogu Oriflame? A może warto skorzystać z Megaoferty?

Wśród propozycji masz cztery zestawy kosmetyków o wartości od 147 zł: perfumowana woda Amazing Paradise, woda toaletowa OnThe Edge, męska woda toaletowa Eternal, kosmetyki pielęgnacyjne. Dzięki atrakcyjnym cenom możesz znacznie więcej zarobić jako konsultantka Oriflame lub zaoszczędzić jako klientka Oriflame. Takich ofert nie znajdziesz w katalogu Oriflame. Wartość punktowa zestawów to odpowiednio 10pp dla ofert w cenie 34,99 zł i 12pp w cenie 39,99 zł. Oferta obowiązuje w dn. 27.09-14.10 lub do wyczerpania zapasów. Warto zrealizować zamówienie jak najszybciej, aby uniknąć rozczarowania ewentualnymi brakami.

Wybierz jeden lub kilka zestawów z Megaoferty, dodaj kilka produktów z propozycji katalogu Oriflame i wartość Twojego zamówienia wyniesie 50 punktów. Oferta specjalna na zestaw „Wyglądaj olśniewająco” będzie Twoja za jedyne 29,99 zł. Jeśli nie jesteś klubowiczką Oriflame zachęcamy do rejestracji do Oriflame. To łatwy i prosty sposób, który umożliwi Ci dostęp do licznych ofert specjalnych. Bez żadnych zobowiązań kupujesz wszystkie produkty z katalogu Oriflame w cenach niższych, bez marży. A jako nowa klubowiczka Oriflame skorzystaj ze specjalnie przygotowanego Programu Witamy z prezentami. Na początek odbierz dla siebie coś słodkiego i pakiet 20 próbek za 2 zł. Do zamówienia wpisz kody 620906 i 620210. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki nim lepiej poznasz bieżącą ofertę katalogu Oriflame.

Oriflame rejestracja Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 14 2019 oferty dla konsultantek Oriflame

Katalog Oriflame 14 2019: skorzystaj z ofert dla biznesu, dzięki nim jako konsultantka Oriflame zarobisz jeszcze więcej. Super oferta aż...

Zamknij