Katalog Oriflame 14 2019: oferta 24h dla konsultantek Oriflame

konsultant OriflameKatalog Oriflame 14 2019: mega zestaw dla niej lub dla niego w jednodniowej ofercie dla konsultantów Oriflame.

Złóż zamówienie za min. 50 punktów w dn. 24.09 i wybierz zestaw damski lub męski za jedyne 29,99 zł. Wartość zestawu dla niego to 147 zł, a dla niej 247 zł. Oba zestawy zawierają zapach Oriflame. Zapachy mogą opowiadać historie, wyrażać emocje i podkreślać osobowość. Bogaty i różnorodny świat perfum kryje w sobie wiele tajemnic. Amazing Paradise to fascynujący, jedyny w swoim rodzaju klejnot luksusowego świata zapachów. Rzadka nuta Paradise Drop została stworzona na wyłączność Oriflame i to właśnie dzięki niej kreacja jest tak unikalna. Aromat rzadkich, egzotycznych kwiatów otaczają akordy drzewne i cytrusowe, kreując niezapomnianą kompozycję o iskrzącym, musującym charakterze. Wymarzony zapach dla niejednej konsultantki Oriflame.

Natomiast S8 night magnetyzuje zmysłowością, intryguje mocnymi, męskimi nutami połączonymi z zamszem i aromatem czekoladowych pralinek. Tę wyjątkową kompozycję tworzy aż osiem najmodniejszych składników, od pomelo przez lukrecję i bazylię po liście tytoniu. Dla konsultanta Oriflame to wymarzony zapach na specjalną okazję.

Oferta dostępna jest dla wszystkich klubowiczów Oriflame. Rejestracja do Oriflame to pierwszy krok do tanich zakupów. Bez dodatkowych zobowiązań szybko i tanio realizujesz swoje zamówienia.Nie masz limitu co do ilości i wielkości zamówień. Ty decydujesz, na ile chcesz korzystać z licznych propozycji Oriflame.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
zapach Oriflame
Katalog Oriflame 14 2019

Katalog Oriflame 14 2019: poznaj nowości, a wśród nich Magnetista - perfumowana woda o udowodnionym klinicznie działaniu przyciągającym uwagę mężczyzn....

Zamknij