Katalog Oriflame 13 2019 woda perfumowana za 4,99 zł

konsultantka OriflameKatalog Oriflame 13 2019: dla klubowiczek Oriflame, które miały dłuższą przerwę w swojej aktywności oferta na zestaw z perfumowaną wodą za 4,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 03-23.09 za min. 25 punktów, a zestaw volare o wartości 144 zł kupisz za jedyne 4,99 zł. Do zamówienia wpisz kod zestawu 621612. Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame, którzy nie składali zamówienia w okresie co najmniej ostatnich trzech katalogów Oriflame.

A co możemy zaproponować Ci w ramach Twojego 25-punktowego zamówienia? Na str. 32-33 katalogu Oriflame znajdziesz w promocyjnej cenie 14,99 zł serum do paznokci. Produkt doskonale nawilża i odżywia suche i łamliwe paznokcie. Wzmocnij jego działanie suplementem diety – odżywczym kompleksem do włosów i paznokci. Niezbędne minerały, aminokwasy i ekstrakty roślinne pozwolą każdej konsultantce Oriflame zachować zdrowie i urodę. Kompleks Wellness by Oriflame zawiera 42 tabletki i wystarcza na okres 21 dni. Dla skutecznego działania stosuj produkt przez co najmniej trzy miesiące. Zamówienie na serum do paznokci oraz kompleks Wellness by Oriflame to 20 punktów. Dorzuć do swojego koszyka jeszcze dwa żele pod prysznic z ostatniej strony katalogu Oriflame i mydełko i masz zamówienie za 25 punktów. Oferta na zestaw volare za 4,99 zł jest Twoja.

Wellness by Oriflame

Jeśli nie jesteś pewna, czy możesz skorzystać z promocyjnego zakupu na zestaw volare, wyślij do nas sms z zapytaniem pod nr 603-347-004 ze swoimi danymi. W przypadku dłuższej przerwy w realizacji zamówień Twoje dane do logowania mogły wygasnąć. Wyślij wówczas ponownie swoje zgłoszenie do rejestracji w Oriflame. Otrzymasz nowe dane do logowania, a tradycyjną pocztą wyślemy do Ciebie gratisowy katalog Oriflame wraz z m.in. ulotką prezentującą Program Witamy. Jest to propozycja nagród, jakie możesz otrzymać jako nowa konsultantka Oriflame. Na początek czeka na Ciebie czekolada Lindt.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 13 2019 oferty dla konsultantek Oriflame

Katalog Oriflame 13 2019: jako konsultantka Oriflame zarabiaj na dodatkowych ofertach dla biznesu. Dzięki nim Twoja marża ze sprzedaży z...

Zamknij