Katalog Oriflame 13 2019 oferty dla konsultantek Oriflame

konsultantka OriflameKatalog Oriflame 13 2019: jako konsultantka Oriflame zarabiaj na dodatkowych ofertach dla biznesu. Dzięki nim Twoja marża ze sprzedaży z pewnością wywoła uśmiech zadowolenia i satysfakcji.

Zamów jesienny mega zestaw. Aż pięć produktów w tym dwie wody toaletowe dla niej i dla niego kupisz za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod zestawu 622807. Pamiętaj, że liczba zestawów jest ograniczona i możesz zamówić również większą ilość.

Oriflame rejestracja rejestracja OriflameDo obecnego katalogu Oriflame wszedł nowy tusz do rzęs. Ten przełomowy kosmetyk Oriflame zapewnia rzęsom ekstremalną objętość i nadaje spojrzeniu niezwykle kobiecą głębię. Jako konsultantka Oriflame promuj sprzedaż maskary. Już przy zakupie trzech tuszy otrzymasz gratis płyn micelarny z kolekcji Diamond Cellular o wartości 69 zł. A przy zakupie pięciu tuszy będzie to nie płyn micelarny, ale odżywczy krem na noc o wartości 159 zł. Dla super sprzedawców Oriflame jest dodatkowa propozycja. Konsultantka Oriflame, która kupi 15 tuszy otrzyma w prezencie kuferek o wartości 100 zł.

Wellness Oriflame

 

 

 

 

Kolejna oferta dla biznesu dotyczy już nie kosmetyków Oriflame, ale suplementu diety  – odżywczy kompleks do włosów i paznokci. W najnowszym katalogu Oriflame znajdziesz suplement na str. 33 w promocyjnej cenie 64,99 zł. Jako konsultantka Oriflame zarabiaj jeszcze więcej. Kup trzy produkty Wellness by Oriflame, a czwarty otrzymasz gratis. Twój zarobek wyniesie aż 104 zł.

rejestracja Oriflame Oriflame rejestracja

 

 

 

 

 

Wykorzystaj ofertę specjalną na zestawy NovAge. Dla konsultantów Oriflame została obniżona cena na wszystkie sześć setów, dzięki temu zarabiasz nawet 35%. Polecając zestawy znajomym możesz zdobyć za 1 zł nagrodę – urządzenie do mezoterapii bezigłowej o wartości 299 zł. W katalogach Oriflame 13 i/lub 14 kup trzy dowolne zestawy NovAge lub zaproś do Oriflame trzy nowe osoby, które zamówią dowolny zestaw i z zamówieniem w katalogu Oriflame nr 15 odbierz swoją nagrodę. Wpisz kod 130215.

rejestracja Oriflame

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla wszystkich konsultantów Oriflame, którzy zamawiają produkty premium: Wellness Oriflame i NovAge zostały przewidziane nagrody. W specjalnej loterii możesz zdobyć torebki, biżuterię, urządzenia i akcesoria AGD oraz wiele innych atrakcyjnych niespodzianek. Nagroda dołączana jest automatycznie do zamówienia.

konsultantka Oriflame

 

 

 

 

Żadna profesjonalna konsultantka Oriflame nie powinna pominąć zestawu świetnego sprzedawcy. Nowości produktowe wraz z próbkami i nowymi katalogami Oriflame w specjalnej ofercie cenowej z pewnością będą cennym narzędziem dla zwiększenia zamówień. A możliwość zdobycia voucheru o wartości 20 zł na zakup nowej wody perfumowanej Magnetista będzie kolejnym powodem do zwiększenia zamówień wśród  klientek Oriflame.

konsultantka Oriflame

 

Nie przeocz dodatkowej oferty 2+1. Sześć propozycji dzięki którym możesz więcej zarobić. Do zamówienia wpisz najlepiej trzy kody lub ich wielokrotność. Za zestaw/wodę perfumowaną zapłacisz mniej niż 24 zł. Sprawdź, ile możesz zarobić.

Jeśli nie jesteś konsultantką Oriflame możesz skorzystać z naszych ofert również jako klientka Oriflame. Zarejestruj się do Oriflame i kupuj wszystkie produkty ze zniżką z wygodną dostawą do domu lub na paczkomat.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 13 2019 zestaw Giordani dla konsultantek Oriflame za 29,99 zł.

Katalog Oriflame 13 2019: zestaw trzech produktów Giordani w ofercie specjalnej dla wszystkich konsultantek Oriflame za jedyne 29,99 zł. Złóż...

Zamknij