Katalog Oriflame 13 2019: krajalnica do warzyw za 29,99 zł

rejestracja OriflameKatalog Oriflame 13 2019: oferta specjalna dla konsultantów Oriflame – krajalnica do warzyw za 29,99 zł.

Sałatki, pięknie pokrojone warzywa, kolorowo i smacznie wyglądające na półmisku. Niestety trzeba poświęcić trochę czasu na ten efekt. Dla wielu pań wizja tradycyjnej tarki to żmudne i czasami niebezpieczne zajęcie. Wizja startych palców odstrasza od brania tarki do rąk. Na szczęście wymyślono krajalnicę do warzyw, czyli wielofunkcyjną tarkę. Teraz przygotowanie warzyw na sałatkę czy surówkę będzie łatwe i przyjemne. 

Złóż zamówienie za min. 50 punktów, a wielofunkcyjna  tarka do warzyw będzie Twoja za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 130075. Oferta obowiązuje od. dn. 9.09 do wyczerpania zapasów. Niestety brak jest wielokrotności.

Z oferty możesz skorzystać tylko jako konsultantka Oriflame. Jeśli jesteś klientką Oriflame i chciałabyś zdobyć krajalnicę zarejestruj się do Oriflame. Jako nowa klubowiczka Oriflame dodatkowo skorzystaj z Programu Witamy. Będziesz mogła zdobyć kolekcję atrakcyjnych prezentów. Poznaj smak stylu dzięki kolekcji modnych dodatków Allure. A już w pierwszym zamówieniu delektuj się smakiem wykwintnej czekolady Lindt podanej na eleganckim talerzyku. Po rejestracji do Oriflame otrzymasz tradycyjną pocztą bezpłatny katalog Oriflame oraz „garść” materiałów informacyjnych na temat  korzyści bycia w Oriflame. Dla lepszego poznania oferty Oriflame zamów pakiet 20 próbek za 2 zł. Wpisz kody 620906 i 620210, a otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 13 2019 woda perfumowana za 4,99 zł

Katalog Oriflame 13 2019: dla klubowiczek Oriflame, które miały dłuższą przerwę w swojej aktywności oferta na zestaw z perfumowaną wodą...

Zamknij