Katalog Oriflame 13-14 2019 prezenty dla nowych konsultantów Oriflame

Oriflame rejestracjaKatalog Oriflame 13-14 2019: zarejestruj się do Oriflame, ciesz się tanimi zakupami wszystkich produktów i zbierz stylowe akcesoria z kolekcji Allure.

Czy masz swoich ulubieńców spośród oferty Oriflame? A może chciałabyś poznać nasze produkty lub dorobić do domowego budżetu? Zarejestruj się do Oriflame i zacznij kupować z pominięciem marży. Możesz wystartować jako klientka Oriflame. Oszczędzasz czas i pieniądze na potrzeby własne oraz bliskich. Bez żadnych zobowiązań dokonujesz zakupów kiedy chcesz i za ile chcesz.

 

rejestracja Oriflame

 

Zrealizuj swoje pierwsze punktowane zamówienie i odbierz w prezencie talerzyk oraz czekoladę Lindt Exellence. Jakość i smak w odpowiedniej oprawie wprowadzą Cię w dobry klimat, a uwalniające się endorfiny zapewnią dobry nastrój. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Dostaniesz 10 próbek kremów oraz 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom lepiej poznasz ofertę katalogu Oriflame.

 

Oriflame rejestracja

 

Zarówno jako klientka Oriflame jak i konsultantka Oriflame możesz otrzymywać nagrody w ramach specjalnie przygotowanego Programu Witamy. Złóż swoje pierwsze zamówienie za min. 50 punktów i z zamówieniem z następnego katalogu Oriflame odbierz za 4,90 zł portfel Allure. Modny i stylowy design połączony z funkcjonalnością z pewnością przypadnie do gustu niejednej konsultantce Oriflame.

 

Oriflame rejestracja

 

Zbierz całą kolekcję Allure. Złóż swoje drugie zamówienie za min. 50 punktów i z kolei w trzecim katalogu Oriflame swojej działalności odbierz kopertówkę Allure. Po trzecim zamówieniu 50 – punktowym czeka na Ciebie torebka Allure. Za każdą nagrodę płacisz po 4,90 zł. Łączna wartość wszystkich prezentów to ponad 450 zł. Wszystkie zdobyte akcesoria możesz zachować dla siebie, dać komuś w prezencie lub sprzedać z dużym zyskiem. Decyzja zależy już tylko od Ciebie. W Oriflame przy okazji realizowania Programu Witamy zachęcamy również do korzystania z ofert specjalnych. Są to najczęściej zestawy kosmetyczne o wartości 150-200 zł proponowane w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla klientki Oriflame to kolejny powód do tanich zakupów, a dla konsultantki Oriflame jeszcze większy zysk ze sprzedaży.

Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Katalog Oriflame 13 2019

Katalog Oriflame 13 2019: z najnowszą ofertą Oriflame obudź w sobie młody wygląd skóry i zyskaj więcej energii by zmierzyć...

Zamknij