Katalog Oriflame 12 2019 woda toaletowa za 4,99 zł

rejestracja OriflameKatalog Oriflame 12 2019: nie zasypiaj w Oriflame, złóż zamówienie i odbierz zapach za jedyne 4,99 zł.

Zrealizuj zamówienie  w okresie obowiązywania katalogu Oriflame nr 12 tj. w dn. 13.08-02.09 za min. 25 punktów i odbierz wodę toaletową Lucia Bright Aura o wartości 104,90 zł za jedyne 4,99 zł. Oferta adresowana jest do wszystkich klientów Oriflame i konsultantek Oriflame, którzy swoje ostatnie zamówienie zrealizowali w katalogu Oriflame nr 9.

Jeśli nie składałaś zamówienia przez co najmniej rok zapraszamy do ponownej rejestracji w Oriflame. Otrzymasz nowe dane do logowania. Jako nowa konsultantka Oriflame lub klientka Oriflame będziesz mogła skorzystać z atrakcyjnego Programu Witamy, gdzie czekają na Ciebie prezenty.

Zarejestruj się w Oriflame

Zastanawiasz się, jak duże jest zamówienie w Oriflame o wartości 25 punktów? Taką wagę mają produkty o łącznej kwocie z katalogu Oriflame za ok. 105 zł. Ty płacisz oczywiście ze zniżką i dla Ciebie klientki Oriflame lub konsultantki Oriflame na fakturze będzie to ok. 84 zł. A co chcielibyśmy Ci zarekomendować?

 

witaminy Oriflame dla dzieci

 

W ofercie Oriflame znajdziesz nie tylko kosmetyki i super modne dodatki. Pragniemy zwrócić Twoją uwagę na suplementy diety. Nasi milusińscy pochłaniają dużo uwagi, szczególnie ich zdrowie leży na sercu mamy, taty czy babci. Polecamy zastrzyk witamin i minerałów dla ich rozwoju. Warto już teraz przed jesiennymi chłodami zadbać o odporność dzieci. Suplement diety Wellness Kids zawiera zrównoważony kompleks 12 witamin i 9 minerałów niezbędnych dla prawidłowego rozwoju dziecka. Odpowiedni wzrost, troska o kości i zęby, pracę mózgu i układu nerwowego czy rozwój funkcji poznawczych są szczególnie ważnymi elementami w okresie wzrostu małego człowieka. Możesz być pewna jako konsultantka Oriflame, że nie tylko produkty apteczne są godne zaufania. Suplementacja w Oriflame jest efektem wieloletnich badań i współpracy z najlepszymi doradcami naukowymi Oriflame. Liczne certyfikaty są potwierdzeniem jakości produktów.

Jeśli zainteresowały Cię witaminy Oriflame dla dzieci polecamy ich zakup w tzw. subskrypcji. Co czwarty zamówiony Wellness Kids za 1 zł. Cena dla konsultanta Oriflame po zniżce to 34,32 zł, a wartość punktowa produktu to 11pp.

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Katalog Oriflame 12 2019 tylko dla klubowiczek Oriflame

Katalog Oriflame 12 2019: Jako klubowiczka Oriflame klientka lub konsultantka Oriflame możesz korzystać z licznych ofert dla biznesu. Dzięki nim...

Zamknij