Katalog Oriflame 12 2019 dwie wody toaletowe za 25,99 zł

zapach OriflameKatalog Oriflame 12 2019: specjalna oferta dla wszystkich konsultantek Oriflame. Dwie wody toaletowe dla niej i dla niego za jedyne 25,99 zł.

Złóż zamówienie za min. 50 punktów w dn. 28.08-02.09, a zestaw dwóch wód toaletowych dla niej i dla niego kupisz za jedyne 25,99 zł. Wartość zestawu to 184 zł. Do zamówienia wpisz kod 622848. Kompozycja damska My Little Garden to ukojenie dla Twoich zmysłów i duszy. Poczuj, jak znika nerwowość dnia… Nowoczesny, kwiatowy zapach o subtelnym i zarazem świeżym, zielonym aromacie kwiatów bazylii sprawia, że poczujesz się jak we własnym, cudownym ogrodzie.  Z pewnością trafi w gust niejednej konsultantki Oriflame. Natomiast męski aromat Venture to świeża i czysta kompozycja, która sprawi, że dzięki chłodzącej mięcie konsultant Oriflame poczuje się bardziej pewny siebie. Korzeń damiana i cedr wniosą nutę zmysłowości, a aromat będzie w pełni oddawał męski magnetyzm.

Oferta adresowana jest do wszystkich konsultantów Oriflame. Po rejestracji do Oriflame jako klientka Oriflame kupujesz wszystkie produkty ze zniżką. Oferta specjalna daje Ci większe możliwości tanich zakupów. A jako konsultantka Oriflame możesz cieszyć się dużymi zyskami ze sprzedaży produktów zakupionych z oferty.

Startując w Oriflame masz dodatkowo przed sobą Program Witamy z prezentami. Przy zamówieniach za min. 50 punktów jednocześnie korzystasz z ofert specjalnych i otrzymujesz nagrody w Programie. Jesteś podwójnie wynagradzana. Korzyści dla nowych konsultantek Oriflame jest znacznie więcej. Masz stały dostęp do aktualnego katalogu Oriflame, na maila lub drogą sms-ową otrzymujesz informacje o bieżących ofertach. Sama decydujesz, co wybierasz, co znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań. Dla osób zgłodniałych nowinek kosmetycznych, szukających inspiracji makijażowych Oriflame proponuje liczne szkolenia oraz porady. Swoją wiedzę poszerzasz na specjalnie organizowanych spotkaniach lub online. Ta druga forma jest doskonałym rozwiązaniem dla konsultantek Oriflame, które nie chcą tracić czasu na wyjazdy, a internet nie skrywa przed nimi żadnych tajemnic.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 12 2019 lokówka z kosmetykami za 29,99 zł

Katalog Oriflame 12 2019: lokówka z kosmetykami Giordani w ofercie specjalnej dla konsultantek Oriflame za 29,99 zł. Złóż zamówienie za...

Zamknij