Katalog Oriflame 11 2019 woda toaletowa za 4,99 zł

rejestracja OriflameKatalog Oriflame 11 2019: nie zasypiaj w Oriflame, może coś już się kończy na Twojej toaletce. Czeka na Ciebie woda toaletowa za 4,99 zl.

Złóż zamówienie w dn. 23.07-12.08 za min. 25 punktów a wodę toaletową Eclat Mademoiselle o wartości 105 zł otrzymasz za jedyne 4,99 zł. Do zamówienia wpisz kod 622667. Twoje klientki wołają o nowy katalog Oriflame. Jednej kończy się pomadka, drugiej krem, komuś przydałby się balsam do ciała, kolejna potrzebuje pilnie coś na prezent urodzinowy. Pora zebrać zamówienia od swoich klientek i skorzystać z oferty na wodę toaletową za 4,99 zł. Eclat Mademoiselle to kompozycja oddająca delikatną, egzotyczną i wysublimowaną stronę kobiecości. Sercem zapachu jest biały hibiskus o mocno kwiatowym i zarazem subtelnie wodnym aromacie. Kwiat ten jest symbolem klasycznej, romantycznej finezji. Kompozycja jest idealna dla kobiety o duszy paryżanki.  

Z oferty możesz skorzystać jako klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame jeśli swoje ostatnie zamówienie złożyłaś w katalogu Oriflame nr 8. Do zamówienia wpisz kod 622667. Liczba produktów w ofercie jest ograniczona, brak jest wielokrotności. Dodatkowym atutem jest darmowa dostawa przy zamówieniu na min. 25 punktów. Oszczędzasz na kosztach przesyłki do 11,90 zł.

A jakie duże jest zamówienie za 25 punktów? W cenach katalogowych to kwota ok. 105 zł z uwzględnieniem zniżki dla klubowiczek Oriflame płacisz 84 zł. Co możesz w ramach tej kwoty kupić z bieżącego katalogu Oriflame? Polecamy na stronie 5 zestaw czterech kultowych produktów Oriflame w kwocie 29,99 zł, str. 7 dwa żele pod prysznic w promocji po 6,99 zł, str. 11 krem na dzień i na noc z ekstraktami mleka i miodu po 9,99 zł, str. 21 jeden z trzech zapachów Glacier za 29,99 zł i na okładkowej stronie katalogu Oriflame nawilżający balsam do ust za 9,99 zł. To tylko kilka naszych atrakcyjnych typów tego katalogu Oriflame. Jakie będą wybory Twoje i Twoich znajomych, oczywiście zawierzcie swoim upodobaniom.

Jeśli dawno nie składałaś zamówień w Oriflame, być może, że Twoje dane do logowania wygasły. Zapraszamy wówczas do ponownej rejestracji w Oriflame, aby otrzymać nowe dane do konta i ponownie wystartować w Oriflame. Już jako nowa klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame możesz zebrać atrakcyjne nagrody w ramach Programu Witamy.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
rejestracja Oriflame
Katalog Oriflame 11 2019 oferta reaktywacyjna

Katalog Oriflame 11 2019: witaj po swojej przerwie w aktywności w Oriflame. Obudź się, czeka na Ciebie woda toaletowa za...

Zamknij