Katalog Oriflame 12 2019 oferta 24h

konsultantka OriflameKatalog Oriflame 12 2019: podaruj sobie luksusowe piękno prostownica i puder do twarzy Giordani Gold w ofercie za jedyne 29,99 zł

Złóż zamówienie w dn. 13.08 za min. 50 punktów, a zestaw Black&Gold prostownica z pudrem mineralnym będzie Twoja za jedyne 29,99 zł. Do zamówienia wpisz kod zestawu 622789. Ponieważ liczba produktów w ofercie jest ograniczona najlepiej wystartuj ze swoim zamówieniem już w pierwszych godzinach obowiązywania katalogu Oriflame. A już wkrótce jako konsultantka Oriflame będziesz mogła zebrać kolekcję eleganckich akcesoriów. W kolejnych propozycjach znajdziesz lokówkę i suszarkę.

Z oferty możesz skorzystać zarówno jako klientka Oriflame jak i konsultantka Oriflame. Rejestracja do Oriflame pozwoli Ci oszczędzać na swoich zakupach lub zarabiać na sprzedaży polecając produkty innym. A jako nowa klubowiczka Oriflame możesz zbierać prezenty w ramach Programu Witamy. 

 

rejestracja OriflameA jak może wyglądać Twoje zamówienie za min. 50 punktów? Wszyscy doskonale wiedzą, że Oriflame jest firmą kosmetyczną, ale nie każdy ma świadomość, że już od 10 lat z powodzeniem oferujemy produkty Wellness. Dla osób hołdujących zdrowemu stylowi życia proponujemy odżywczą przekąskę zawierającą białko z trzech źródeł – koktajl Wellness Oriflame. Rano śpieszysz się do pracy, nie masz czasu na śniadanie, a organizm ma swoje potrzeby. Doskonałym rozwiązaniem będzie koktajl Oriflame, szybki i łatwy w przyrządzeniu. Miarkę ulubionego smaku mieszasz z wodą lub mlekiem, najlepiej roślinnym i zdrowy posiłek gotowy do spożycia. Tylko 65 kcal! Koktajle Oriflame najlepiej kupować w tzw. subskrypcji, co daje gwarancję, że co czwarte opakowanie produktu klubowicz Oriflame otrzymuje za symboliczną 1 zł.

Koktajl Oriflame ma aż 36 punktów premiowych. Dorzuć do swojego pierwszego zamówienia intrygujący zapach Oriflame lub coś do codziennej pielęgnacji i masz swoje pierwsze 50-cio punktowe zamówienie. Oferta specjalna Black&Gold jest Twoja za jedyne 29,99 zł! I wisienka na torcie, w następnym zamówieniu odbierasz swój pierwszy prezent w Programie Witamy za niecałe 5 zł.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
katalog Oriflame
Katalog Oriflame 12 2019

Katalog Oriflame 12 2019: niestety lato powoli się kończy, a my pragniemy, aby jego kolory, światło i świeżość zostały z...

Zamknij