Katalog Oriflame 11 2019 oferta reaktywacyjna

rejestracja OriflameKatalog Oriflame 11 2019: witaj po swojej przerwie w aktywności w Oriflame. Obudź się, czeka na Ciebie woda toaletowa za jedyne 4,99 zł.

Złóż zamówienie w dn. 23.07-12.08 za min. 25 punktów i odbierz wodę toaletową Women’s Collection Innocent White Lilac za jedyne 4,99 zł. Wartość zapachu to 80 zł, do zamówienia wpisz kod 621612. Oferta skierowana jest do wszystkich klubowiczek Oriflame, które nie składały zamówienia w okresie co najmniej ostatnich trzech katalogów Oriflame. Jeśli nie jesteś pewna, czy możesz skorzystać z oferty, napisz maila na adres: biuro@rejestracja-ori.pl podając swoje dane lub numer klubowicza Oriflame.

Aktualny katalog Oriflame znajdziesz na stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz wersję papierową okraszoną stronami zapachowymi, wyślij sms-a na nr 603-347-004 ze swoimi danymi adresowymi. Otrzymasz wówczas tradycyjną pocztą gratisowy katalog Oriflame.

konsultantka OriflameA co możemy polecić w ramach Twojego zamówienia za 25 punktów? Na stronie 128-129 katalogu Oriflame znajdziesz inspirowane naturą produkty do pielęgnacji ciała. Kolekcja Essence&Co bazująca na naturalnych olejkach zapachowych tchnie cudownymi aromatami cytryny i werbeny, idealna na lato. Nawilżający balsam do rąk i ciała z naturalnymi olejkami wspaniale pielęgnuje skórę i pozostawia na niej cudowny zapach cytryny i werbeny. Szybko się wchłania, nadaje skórze miękkość i sprężystość. Idealny po użyciu mydła do rąk w płynie lub żelu pod prysznic. Testowany dermatologicznie. Cała seria dostępna w cenach promocyjnych. Piękne opakowania sprawiają, że idealnie komponują się w łazience. Wszystkie trzy produkty zapewnią Ci wartość punktową na poziomie 19 punktów. Dołącz jeszcze jakiś zapach Oriflame lub krem i Twoje zamówienie będzie liczyło 25 punktów! Oferta na wodę za 4,99 zł będzie Twoja.

W przypadku braku Twojej aktywności w okresie dłuższym niż dwanaście miesięcy zapraszamy do ponownej rejestracji w Oriflame. Otrzymasz link do aktywacji swojego nowego konta w Oriflame oraz dane go logowania. A jako nowa klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame weź udział w Programie Witamy. Zbierz atrakcyjne nagrody: wodę toaletową Lucia oraz kolekcję dodatków Burgundy o wartości 355 zł.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 11 2019: oferta specjalna dla klubowiczek Oriflame

Katalog Oriflame 11 2019: spraw sobie królewską pielęgnację swojej cery za jedyne 25,99 zł. Złóż zamówienie w dn. 24-29.07 za...

Zamknij