Katalog Oriflame 10 2019 woda perfumowana Oriflame za 4,99 zł

rejestracja OriflameKatalog Oriflame 10 2019: miałaś dłuższą przerwę? Ta oferta jest dla Ciebie, woda perfumowana o wartości 105 zł za jedyne 4,99 zł.

Jeśli nie składałaś zamówienia w okresie obowiązywania co najmniej ostatnich trzech katalogów skorzystaj ze specjalnej dla Ciebie super oferty. Zrealizuj swoje zamówienie za min. 25 punktów w dn. 02-22.07 i perfumowana woda Divine Idol będzie Twoja za 4,99 zł! Do zamówienia wpisz kod 621612.

Jak może wyglądać Twoje zamówienie za 25 punktów? To zamówienie o zafakturowanej wartości ok. 85 zł. A co możemy polecić? Na stronie 53 katalogu Oriflame znajdziesz rewelacyjne trio z kolekcji Giordani Gold: kredka do brwi ze szczoteczką, wielofunkcyjny tusz do rzęs i trwała, czarna kredka do oczu. Zestaw o wartości ponad 100 zł teraz kupisz w promocyjnej cenie 39,99 zł. Oczywiście dla Ciebie, jako klubowiczki Oriflame obowiązuje zniżka o wysokość marży.

Oriflame krem konsultantka Oriflame

Innym produktem godnym uwagi jest baza wygładzająca NovAge. Jeśli jesteś posiadaczką cery o o powiększonych porach z drobnymi liniami lub Twoja skóra jest matowa i ma wyraźne oznaki zmęczenia to kosmetyk jest dla Ciebie. Jako klientka Oriflame szybko przekonasz się o skuteczności działania bazy. W tym katalogu Oriflame, podobnie jak opisany wcześniej zestaw Giordani, kupisz bazę NovAge w promocji za 39,99 zł. Razem, po zniżce wydasz na produkty 64 zł. Dodaj coś do opalania i Twoje zamówienie osiągnie pułap 25 punktów. Oczywiście katalog Oriflame zawiera mnóstwo innych atrakcyjnych propozycji z cenami godnych uwagi. Na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie i swoich bliskich.

Aktualną ofertę znajdziesz na stronie internetowej. Jeśli jesteś tradycjonalistką i potrzebujesz poczuć katalog Oriflame, wyślij do nas sms-a ze swoimi danymi, a otrzymasz bezpłatny jeden bieżący i jeden następny katalog Oriflame. Będziesz miała możliwość porównania cen. W przypadku braku Twojej aktywności w Oriflame dłuższej niż rok zapraszamy do ponownej rejestracji do Oriflame. Otrzymasz nowe dane do logowania. Jako nowa konsultantka Oriflame będziesz mogła zdobyć nagrody w programie powitalnym.

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame konsultantka
Katalog Oriflame 10 2019 tylko dla konsultantek i klientek Oriflame

Katalog Oriflame 10 2019: zapoznaj się z najnowszymi ofertami tylko dla klubowiczów Oriflame. Wykorzystaj w pełni swoją szansę na oszczędności...

Zamknij