Katalog Oriflame 10 2019: dwie wody toaletowe za 29,99 zł

perfumy OriflameKatalog Oriflame 10 2019: zestaw dwóch wód toaletowych o wartości 195 zł z opcją zakupu za jedyne 29,99 zł, tylko dla klubowiczek Oriflame.

Złóż zamówienie w dn. 12-15.07 za min. 50 punktów, a zestaw dla niej dla niego czeka na Ciebie w niewiarygodnie niskiej cenie. Tylko 29,99 zł zapłacisz za dwa zapachy. Do zamówienia wpisz kod 622803. Śpiesz się, ponieważ liczba produktów w ofercie jest ograniczona.

Wody toaletowe Oriflame, wody perfumowane należą do najczęściej kupowanych produktów z bogatej oferty katalogu Oriflame. Zarówno panie jak i panowie gustują w dobrych zapachach. Nic dziwnego, że zaliczane są one do towarów luksusowych. Na toaletkach konsultantek Oriflame jak i klientek Oriflame widnieje kilka flakonów do wyboru. Zapachy używane na co dzień, okazjonalnie, od święta, na specjalne okoliczności, podkreślają nastrój, wrażenie chwili. Każdego dnia otulamy się w niewidzialną pelerynę, którą tworzą wspaniałe kompozycje kreatorów zapachów.

zapachy Oriflame

Oriflame od lat współpracuje z najlepszymi perfumiarzami. Nasze zapachy cieszą się uznaniem w ponad 60 krajach na świecie. W większości z nich Oriflame należy do czołówki pięciu producentów najlepiej sprzedających się zapachów. Naprawdę są to powody do dumy! Profesjonalnie przeszkoleni fachowcy przeprowadzają testy, mierząc siłę oddziaływania zapachu, dyfuzję i trwałość na przestrzeni ośmiu godzin. Wraz z kreatorami zapachów Oriflame prowadzi testy, by zyskać pewność, że stworzone perfumy spełniają kryteria najwyższej jakości. Czy wiesz, że zapachy Oriflame są tak popularne, że co sekundę sprzedajemy jeden flakon. To niesamowite!  W ofercie katalogowej Oriflame w skali całego świata klientki Oriflame i klienci Oriflame mają do wyboru prawie 100 różnych kompozycji zapachowych.

Zarejestruj się do Oriflame i zacznij rozkoszować naszymi zapachami. Jako klubowiczka Oriflame dokonujesz zakupu w preferencyjnych cenach bez limitów co do ich wielkości i częstotliwości. A jako nowa klientka Oriflame lub konsultantka Oriflame odbieraj nagrody w ramach specjalnie przygotowanego Programu Witamy. Wartość wszystkich nagród to ponad 320 zł!

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Katalog Oriflame 10 2019 zestaw słoików za 25,99 zł

Katalog Oriflame 10 2019: oryginalne słoiki ze słomkami podkreślą letni charakter Twoich przyjęć ogrodowych. Zestaw sześciu sztuk wraz ze stalowym...

Zamknij