Koktajle odchudzające - ORIFLAME

Bonus dla Urody

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody w ramach Programu Bonus dla Urody.

Czytaj dalej...

Bonus dla Urody

Próbki po 1 zł

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić 2 pakiety próbek po 10 szt. po 1zł. Wpisz do swojego pierwszego zamówienia kody 620906 i 620210.

Czytaj dalej...

Próbki po 1 zł

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Koktajle odchudzające

Koktajle odchudzające

Koktajle odchudzające Natural Balance to środki spożywcze zawierające optymalną kompozycję naturalnych składników, dla bezpiecznego i efektywnego odżywiania się. Formuła produktów została opracowana w Szwecji. Koktajle Oriflame adresowane są do osób, które pragną kontrolować masę swojego ciała, chcą zgubić nadmiar kilogramów i jednocześnie uniknąć efektu jojo, mając przy tym pewność, że nie będą temu towarzyszyły ujemne dla naszego zdrowia skutki uboczne.
Doświadczenia naszych konsultantów pokazały, że regularne spożywanie koktajlu Oriflame zamiast słodkich przekąsek w sposób znaczący pomogło osiągnąć, a następnie utrzymać pożądaną przez nich masę ciała.

Co sprawia, że formuła koktajlu odchudzającego Oriflame jest wyjątkowa?

  • naturalne składniki odżywcze,
  • trzy doskonałe źródła białka(zielony groszek, jaja, serwatka),
  • wysoka zawartość białka, źródło błonnika i kwasów tłuszczowych,
  • niski indeks glikemiczny (IG) zapewnia uczucie sytości, zwiększa energię i koncentrację,
  • opatentowana formuła dostępna wyłącznie w serii produktów Wellness,
  • szybki i łatwy sposób przygotowania (z mlekiem lub wodą),
  • naturalny smak: truskawkowy, waniliowy i czekoladowy.

Wellness

Cena koktajlu Oriflame to 132,90 zł, dla konsultanta Oriflame lub konsultantki Oriflame to 106,32 zł.
Z jednego opakowania można przyrządzić 21 porcji, koszt 1 porcji to odpowiednio 6,33 zł i 5,06 zł. Jak z każdym suplementem diety, aby zadziałał należy przyjmować go przez okres trzech miesięcy. Tutaj firma Oriflame pomyślała o tzw. subskrypcji: przez trzy kolejne okresy katalogowe kupujemy koktajl Oriflame, a w czwartym otrzymujemy za symboliczną 1 zł. Tym samym koszt jednej porcji redukuje się nam do 4,76 zł, a dla konsultantki lub konsultanta Oriflame do 3,81 zł
Jeżeli chcesz korzystać z naszych suplementów diety i nabywać je w cenie dla konsultanta, nie musisz koniecznie być konsultantką lub konsultantem. Możesz na takich samych zasadach jak konsultant zarejestrować się do Klubu Oriflame i zamawiać produkty bez marży, kiedy, chcesz. W Oriflame nie ma obowiązku składania zamówień co katalog jak również jak duże będą Twoje zamówienia, wszystko zależy od Ciebie.

Dołącz do Oriflame

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤