Zostań konsultantką ORIFLAME

Bonus dla Urody

Jako konsultantka Oriflame masz szansę zdobyć atrakcyjne nagrody w ramach Programu Bonus dla Urody.

Czytaj dalej...

Bonus dla Urody

Próbki po 1 zł

Tylko jako nowa konsultantka Oriflame możesz zamówić 2 pakiety próbek po 10 szt. po 1zł. Wpisz do swojego pierwszego zamówienia kody 620906 i 620210.

Czytaj dalej...

Próbki po 1 zł

Zarejestruj się teraz

Rejestrując się do Klubu Oriflame nie ponosisz żadnych opłat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz swój numer konsultanta, informację o numerze przekażę mailowo lub telefonicznie. W każdej chwili można się wyrejestrować bez żadnych konsekwencji finansowych. W celu dokonania rejstracji proszę o wypełnienie formularza.

Czytaj dalej...

Zarejestruj się teraz

Konsultantka Oriflame

konsultantka Oriflame

Konsultantką Oriflame może zostać osoba, która ma ukończone 16 lat.
Nie ma obowiązku składania CV, nie ma również kryteriów co do kwalifikacji czy wykształcenia. Nie trzeba mieć żadnego kapitału na rozpoczęcie współpracy z Oriflame.

Konsultant Oriflame jest niezależnym członkiem Klubu Oriflame. Z uwagi na asortyment oferty katalogowej zdecydowaną większość stanowią konsultantki. Dla panów magnesem w Oriflame jest plan marketingowy, który stwarza nieograniczone możliwości zarobkowe.

Wyglądaj świetnie
Konsultantka Oriflame zawsze bardzo dobrze się prezentuje. Co trzy tygodnie pojawia się nowy katalog pełen fantastycznych ofert. Dzięki kosmetykom do ciała i makijażu łatwo zadbasz o swój wizerunek. Oferta Oriflame również zadba o to, abyś na bieżąco była w świecie mody, weźmiesz udział w darmowych szkoleniach, nauczysz się jak dbać o piękny wygląd.

Zarabiaj pieniądze
Jako konsultantka Oriflame już od pierwszego dnia zarabiasz pieniądze, Pokazując katalog znajomym zbierasz zamówienia, Twój natychmiastowy zysk ze sprzedaży to 25% marża od ceny zakupu produktu. Swoje dochody możesz pomnożyć korzystając z możliwości, jakie stwarza plan marketingowy Oriflame.

Baw się doskonale
Dzięki Oriflame poznajesz nowych, ciekawych ludzi, nawiązujesz nowe przyjaźnie. Korzystając z oferowanych przez firmę szkoleń biznesowych i kosmetycznych nabierasz nowych doświadczeń i rozwijasz się zawodowo. Twoja praca jest nagradzana bonusami, uczestniczysz w konferencjach w różnych ciekawych miejscach.

Dołącz do Oriflame

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤