Konsultantka Oriflame – prezenty za powitanie w katalogu Oriflame 05 2020

Oriflame rejestracjaZapisz się jako konsultantka Oriflame i zdobądź nagrody o łącznej wartości ponad 500 zł. Wejdź w świat piękna Oriflame!

Rejestracja do Oriflame to dobry sposób, aby zaoszczędzić czas i pieniądze na zakupy dla siebie i swoich bliskich. To również doskonały przepis na dorobienie do domowego budżetu. Na początek z kilkadziesiąt lub kilkaset dodatkowych złotych w miesiącu pozwoli Tobie jako konsultantce Oriflame na realizację małych i większych marzeń. Bez żadnych zobowiązań dokonujesz zamówień online, bez wychodzenia z domu. Pierwsza wysyłka jest bez kosztów dostawy. A na start czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody.

 

Oriflame rejestracja

 

Zrealizuj swoje pierwsze zamówienie za min. 50 punktów i odbierz zestaw trzech produktów z serii Love Nature. Prezent za 4,90 zł odbierzesz z zamówieniem z kolejnego katalogu Oriflame. Nagroda dołączy się automatycznie, nie musisz pamiętać, czy wpisać jakiś kod. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 620906 i 620210. Dostaniesz 10 próbek kremów oraz 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom lepiej poznasz ofertę katalogu Oriflame.

Zarówno jako klientka Oriflame jak i konsultantka Oriflame możesz otrzymywać kolejne nagrody w ramach specjalnie przygotowanego Programu Witamy. Złóż swoje drugie zamówienie za min. 50 punktów i z zamówieniem z następnego katalogu Oriflame odbierz za 4,90 zł nasz suplement diety w postaci zestawu Wellnesspack. Znajdziesz w nim mikroelementy i witaminy, kwasy Omega 3 i antyoksydanty w postaci naturalnej astaksantyny Oriflame z dodatkiem wyciągu z borówek. A każda dzienna dawka została opakowana w oddzielnej saszetce, wygodna forma do pracy jak i w podróż. Wartość nagrody to aż 125 zł! Do kolejnego zamówienia wpisz wybrany kod zestawu Wellnesspack dla niej lub dla niego.To atrakcyjna oferta dla każdej konsultantki Oriflame.

 

Oriflame rejestracja

 

Kontynuuj swoje działania w Oriflame. Zrób zakupy w swoim trzecim katalogu Oriflame za min. 50 punktów, a wyciskarka wolnoobrotowa o wartości 299 zł będzie Twoja za jedyne 9,90 zł. Nagroda dołączy się automatycznie do zamówienia z katalogu Oriflame nr 8.

Ale to nie wszystko, co przygotowało Oriflame dla swoich nowych klubowiczów. Dołącz do Oriflame wraz ze swoją koleżanką i odbierz zapach dla niej lub dla niego za 1 zł. Wartość nagrody to 100 zł. Jaki warunek należy spełnić? Złóż swoje pierwsze zamówienie za min. 50 punktów, a osoba którą zapraszasz za jedyne 25 pp. Twoja koleżanka otrzyma za 1 zł maskarę Giordani. Do zamówienia z kolejnego katalogu Oriflame wpisz kod wybranego zapachu. Już dziś warto zarejestrować się do Oriflame, aby zdobyć wszystkie nagrody o wartości ponad 500 zł.

Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
perfumy Oriflame
Konsultantka Oriflame – zestaw Miss Giordani w ofercie specjalnej za 29,99 zł

Jako konsultantka Oriflame skorzystaj z oferty specjalnej na zakup zestawu kosmetyków Miss Giordani o wartości 135 zł za jedyne 29,99...

Zamknij