Konsultantka Oriflame oferty specjalne w katalogu Oriflame 02 2021

konsultantka OriflameKonsultantka Oriflame: jeśli miałaś ostatnio krótką przerwę w swojej aktywności w Oriflame, sprawdź ofertę dla siebie.

Złóż zamówienie w dn. 12.01-08.02 za min. 25 punktów i skorzystaj z oferty specjalnej. Zestaw trzech produktów z kolekcji Love Nature o wartości 85,70 zł może być Twój za jedyne 9,99 zł. Z oferty może skorzystać każda konsultantka Oriflame, która złożyła swoje ostatnie zamówienie w katalogu Oriflame nr 16.

konsultantka OriflameA dla konsultantek Oriflame, które nie składały zamówień przez co najmniej ostatnie trzy katalogi Oriflame w propozycji jest oferta reaktywacyjna. Przy realizacji zamówienia za min. 25 punktów w okresie obowiązywania bieżącego katalogu Oriflame tj. w dn. 12.01-08.02 w propozycji są trzy warianty. Pierwszym jest zestaw dwóch kremów Optimals na dzień i na noc o wartości 89,80 zł z opcją zakupu 12,99 zł. Druga propozycja przenosi w świat zapachów i oferuje wodę toaletową Be Happy za jedyne 9,99 zł, a trzecia oferta dotyczy darmowej dostawy. Realizując zamówienie za min. 25 punktów w drugim kroku wybierasz jedną z trzech ofert.

Jeżeli Twoja przerwa w Oriflame trwała dłużej niż rok, zarejestruj się do Oriflame ponownie. Otrzymasz nowe dane do logowania, a ceny na Twoje zakupy będą liczone bez marży. Startujesz jako nowa konsultantka Oriflame, skorzystaj wówczas ze specjalnie przygotowanego Programu Witamy z prezentami. Odbieraj atrakcyjne, wartościowe nagrody. Do pierwszego zamówienia wpisz koniecznie kody na pakiet 20 próbek za 2 zł: 123688 i 123689. Otrzymasz 10 próbek kremów i 10 próbek zapachów. Dzięki próbkom zaktualizujesz sobie ofertę katalogu Oriflame.

Warto teraz zaufać bezpiecznym zakupom przez internet. Ograniczasz swój kontakt z przypadkowymi osobami. Wygodnie w domowym zaciszu przeglądasz katalog Oriflame online i wybierasz do swojego koszyka zakupowego wymarzone produkty dla siebie i swoich bliskich. A wszystko kupujesz ze stałym upustem bez dodatkowego wymogu co do wielkości swojego zamówienia. Przy okazji korzystasz z ofert dostępnych tylko dla klubowiczów Oriflame.

Jedną z takich ofert jest promocja na osiem kosmetyków pielęgnacyjnych. Aż do 70% taniej jako konsultantka Oriflame możesz zamówić krem, szampon czy mgiełkę zapachową do ciała. Ofertę potraktuj jak kolejną możliwość zarobienia w Oriflame. A dla klientek Oriflame jest to dodatkowa okazja do jeszcze tańszych zakupów.

konsultantka Oriflame

 

Zarejestruj się w Oriflame

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oriflame konsultantka
Konsultantka Oriflame – prezenty na powitanie w katalogu Oriflame 02-03 2021

Zarejestruj się jako konsultantka Oriflame, a będziesz miała zniżkę na wszystkie produkty. Odbierz nagrody o łącznej wartości ponad 400 zł....

Zamknij