Katalog Oriflame 11 2019

katalog OriflameKatalog Oriflame 11 2019:  święto kultowych produktów Oriflame. Od lat znane i lubiane kosmetyki kupisz w promocyjnych cenach. Tym produktom zaufało już miliony klientek Oriflame na całym świecie.

Kolorowe strony katalogu Oriflame zdradzają przed Tobą wiele interesujących ciekawostek na temat najlepiej sprzedających się produktów bogatej oferty Oriflame. Od 10 lat sprzedawane aromatyczne i odświeżające żele z serii Discovery kupisz aktualnie w cenie promocyjnej po 6,99 zł. Do wyboru masz cztery zapachy rodem z różnych krańców świata: dzika Kamczatka, wiecznie zielona Nowa Zelandia, słoneczna Toskania i pachnąca lawendą Toskania. Gdzie chciałabyś się znaleźć? Dzięki intensywnym aromatom żeli oraz sile wyobraźni podróżuj każdego dnia w innych zakątek globu.

Czy wiesz, że co godzinę Oriflame sprzedaje 393 kremy do stóp? Pielęgnacyjna seria Feet Up z powodzeniem zamawiana jest przez klientki Oriflame od 1996 roku. Produkty znajdziesz na stronie 8-9 katalogu Oriflame. W ofercie mamy dwa kremy pielęgnacyjne i szczoteczkę z pumeksem wszystkie po 9,99 zł. W tej samej cenie będziesz mogła kupić ulubione kremy do twarzy na dzień i na noc z organicznie pozyskiwanymi ekstraktami z mleka i miodu.

Na kolejnych stronach katalogu Oriflame nie mogło zabraknąć kolekcji Giordani. Ujędrniające podkłady z dodatkiem ekstraktu z rzadkiej i egzotycznej trufli białej oferujemy w cenie 29,99 zł. Szyprowo-owocowo-kwiatowy zapach perfumowanej wody Giordani Gold White Original proponujemy za niespełna jej połowę wartości – 59,99 zł. Jeśli zapachy Oriflame są bliskie Twojemu sercu, zwróć uwagę na str. 18-19 katalogu Oriflame. Znajdziesz tam trzy różne perfumowane wody Volare. Już od 2010 roku konsultantki Oriflame zamawiają świetliste, delikatnie różane aromaty. A dla panów proponujemy ich ulubiony Glacier. Od prawie 20 lat jego klasyczna wersja jest nadal poszukiwana i kupowana przez klientów Oriflame. Na tronach 20-21 katalogu Oriflame znajdziesz oprócz Glaciera klasycznego, popularnie zwanego niebieskim jego dwa wariacje Rock I Fire. Wszystkie w cenie 29,99 zł każdy. Czy wiesz, że od 2018 roku Oriflame sprzedało 150 tysięcy litrów zapachu Glacier! To dobra wiadomość dla potencjalnych konsultantów Oriflame.

To tylko kilka z atrakcyjnych propozycji katalogu Oriflame. Zachęcamy do dokładnej lektury naszej aktualnej oferty. A może chciałabyś zafundować sobie specjalną zniżkę? Zarejestruj się do Oriflame i zacznij kupować wszystkie produkty w cenach bez marży. W ciągu trzech dni roboczych otrzymasz od nas pocztą bezpłatny katalog Oriflame. Zapachowe strony dodatkowo oczarują Twoje zmysły. Nie zapomnij skorzystać z oferty dodatkowej „Kup zanim znikną”. Znajdziesz w niej kosmetyki oraz dodatki w cenach, którym trudno będzie się oprzeć. Oczywiście po rejestracji do Oriflame również i na te produkty masz swoją dodatkową zniżkę.

Zarejestruj się w Oriflame

 

Napisz komentarz

SPOSÓB NA TANIE ZAKUPY Z DOSTAWĄ DO DOMU. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 10 2019 zestaw z wodą toaletową za 29,99 zł

Katalog Oriflame 10 2019: zestaw kosmetyków z wodą toaletową o wartości 198 zł z opcją zakupu za jedyne 29,99 zł....

Zamknij